خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » توان شکست استقلال را داریم / کمالوند

توان شکست استقلال را داریم / کمالوند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، گفت: بازی بسیار مشکل برابر استقلال داریم و توان شکست این تیم را داریم.

توان شکست استقلال را داریم / کمالوند

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، گفت: بازی بسیار مشکل برابر استقلال داریم و توان شکست این تیم را داریم.

به گزارش وبسایت نود، فراز کمالوند در نشست خبری قبل از دیدار برابر استقلال، گفت: تصورم این است که مسابقه های جام حذفی قابل آینده نگری نیست. در خیلی از جاها دیدیم تیم های کوچک تیم های بزرگ را از بین بردن کردند.

وی افزود: در همین جام حذفی خودمان دیدیم خیلی از تیم های لیگ برتری به وسیله تیم های لیگ دسته اولی از بین بردن شدند، شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد که برنده بازی فردا شانس مهم قهرمانی است ولی نمی توان به طور صریح در این مورد صحبت کرد. در طرف دیگر جدول تیم خونه به خونه و استقلال خوزستان حضور دارند، ما فعلاً تمرکز می کنیم تا برابر استقلال به پیروزی برسیم و اگر این اتفاق افتاد سپس راجع به دیدار فینال فکر می کنیم.

توان شکست استقلال را داریم / کمالوند

سرمربی صنعت نفت آبادان در ادامه تأکید کرد: آنالیز خوبی از استقلال داریم، نقاط قوت و ضعف این تیم را می دانیم و زیاد به خودمان فکر می کنیم تا به استقلال، اگر روز خوبمان باشد از لحاظ فنی و معنوی آماده باشیم توان شکست استقلال را داریم. استقلال روند رو به رشدی در لیگ داشته و حرکت صعودی در جام حذفی داشته هست، بازی بسیار مشکل هست، در وهله اول با توکل به خدا و سپس با تلاش بازیکنان به دنبال کسب پیروزی هستیم.

کمالوند در مورد حضور هواداران و اینکه بحث حضور طرفداران تیم استقلال مطرح هست، عنوان کرد: در این مورد از ۲ منظر می خواهم صحبت کنم ابتدا اینکه با توجه به برگزاری بازی در شب شهادت حضرت زهرا (س) از هواداران می خواهم حرمت ایام فاطمیه را حفظ کنند و شرایط به گونه ای باشد که ساحت مقدس ایشان حفظ شود.

وی افزود: در مورد مسئله دیگر هم باید بگویم مردم آبادان میهمان نواز هستند، اگر هوادار از پایتخت کشور عزیزمان ایران بیاید آنها میهمان نوازند و هر لحظه شاهد بودیم که چقدر پذیرایی خوبی داشتند، بعضی حرف ها در اینترنت مطرح شده است که من همه آنها را تکذیب می کنم. فرهنگ خوب مردم آبادان هر لحظه باعث شده است که آنها اجازه ندهند مشکلی پیش بیاید، استقلال یک تیم بزرگ است که موفقیت های زیادی کسب کرده و هواداران میلیونی دارد، ما به احترام هواداران آنها از این تیم پذیرایی می کنیم و اعتقاد داریم فوتبال ورزش جوانمردی هست. یک داور خوب و مسلط در این مسابقه قضاوت می کنند که این مسئله باعث شده است همه انتظار داشته باشند بازی زیباتری مشاهده کنند. باز هم تکرار می کنم اگر هواداری از پایتخت کشور عزیزمان ایران به آبادان بیاید مردم آبادان با خونگرمی از آنها استقبال می کنند.

سرمربی نفت آبادان در مورد بحث دوپینگ گفت: ما هم به این مسئله علاقمند هستیم. اگر دوستان چنین مسئله ای را مطرح کردند ما هم استقبال می کنیم. این بازی مساوی هم ندارد یا برد است یا باخت. اگر پیروز شویم خدا را شکر می کنیم و اگر ببازیم حتما حکمت و خیریتی در آن بوده هست. ما کار خیلی بزرگی انجام  داده ایم که تا اینجای کار افزایش کرده ایم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، گفت: بازی بسیار مشکل برابر استقلال داریم و توان شکست این تیم را داریم.

وی افزود: به هر صورت جذابیت فوتبال این است که نتیجه آن قابل آینده نگری نیست . ما می خواهیم در محیط آرامش و با آرامش بازی کنیم.

کمالوند در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: بازیکن محروم نداریم و چند بازیکن مصدوم داشتیم که اصلاح پیدا کردند و یا رو به بهبودی هستند. آخرین آنها حسین بغلانی بود که سه روز با ما تمرین نکرده بود. 

کمالوند در مورداختصاص جایگاه ۱۰ درصدی به هواداران تیم میهمان گفت: هر تصمیمی که فدراسیون فوتبال بگیرد ما هم تبعیت می کنیم.من فقط یک مطلب از هواداران می خواهم و آن اینکه نهایت احترام را به تیم حریف، مسئولان برگزاری و داوران مسابقه بگذارند. هواداران ما بسیار بافرهنگ هستند و استقلال آرامش کامل را در آبادان خواهد داشت.

۱۱۴۰

واژه های کلیدی: سرمربی تیم | هواداران | استقلال | مسابقه | فوتبال | آبادان | استقلال | میهمان | سرمربی | آبادان

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو