امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » استقلال پیروز یک بازی گردن کلفت شد/ آقای قائدی! جوانی کردی ، حسن‌زاده

استقلال پیروز یک بازی گردن کلفت شد/ آقای قائدی! جوانی کردی ، حسن‌زاده

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع پیشین استقلال از نوع زندگی مهدی قائدی انتقاد کرد و گفت که او جوانی کرده هست.

استقلال پیروز یک بازی گردن کلفت شد/ آقای قائدی! جوانی کردی ، حسن‌زاده

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع پیشین استقلال از نوع زندگی مهدی قائدی انتقاد کرد و گفت که او جوانی کرده است.
به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، رضا حسن زاده ، راجع به پیروزی دو بر یک استقلال برابر صنعت نفت آبادان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، اظهار داشت: چون یک بازی زیاد نبود، حساسیت خاصی جهت دو تیم داشت. صنعت نفت تیم بسیار خوبی است و با توجه به میزبان بودنش، استرس کمتری نسبت به استقلال داشت. استقلال اول که شروع کرد می خواست گل نخورد و بعد آرام آرام به دروازه حریف نزدیک شود. دیدار برابر صنعت نفت از لحاظ قشنگ بودن و یا قشنگ نبودن مهم نبود، مهم بالا آمدن بود که خدا را شکر استقلال برد و فینالیست شد. به هر حال استقلال پیروز یک فوتبال گردن کلفت شد.

وی در تصویر العمل به این مسئله که «برخی اعتقاد دارند قهرمانی استقلال در جام حذفی قطعی شده است است»، گفت: من اصلاً این حرف را قبول ندارم و نمی توانم هم قبول کنم. خونه به خونه یا استقلال خوزستان تیم کمی نبوده که به اینجا رسیده اند. بحث دست کم گرفتن در استقلال یک معضل هست. آنها باید مثل دیدار برابر صنعت نفت خیلی محکم ظاهر شوند. فرقی نمی کند که استقلال در فینال به کدام تیم بخورد، هر دو تیم خوب هستند. استقلال اگر جام را می خواهد، باید محکم بازی کند.

مدافع پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که «آیا استقلالِ شفر امسال توان بردن جام حذفی را دارد؟»، تصریح کرد: بله، آیا که نه. از وقت آمدن شفر روند رو به جلوی استقلال شروع شد. الان اوضاع استقلال بهتر شده است هست. استقلال خوب بازی می کند، مثلاً علی قربانی می داند که کجا قرار بگیرد و بقیه بازیکنان هم همین طور.

استقلال پیروز یک بازی گردن کلفت شد/ آقای قائدی! جوانی کردی ، حسن‌زاده

حسن زاده با اشاره به سانحه رانندگی رخ داده جهت مهدی قائدی، یادآور شد: من از این عنوان خیلی ناراحت شدم. امیدوارم سلامتی این بازیکن که خیلی مهمتر از فوتبال هست، حاصل شود. من شنیدم که او به هوش آمده و خوشحال شدم. من خودم مربی هستم، ۸۰ درصد بازیکنان ما هم شهرستانی هستند. زمانی که جهت رفتن به شهرشان از ما اجازه می گیرند، هزار بار به آنها توصیه می کنم که مراقب باشند، ولی زمانی که از ما کَنده می شوند، دیگر به تجربه و حرفه ای گری خودشان بستگی دارد. بازیکنان باید مراقب باشند، آقای قائدی! تو الان دیگر متعلق به خودت نیستی و باید زیاد دقتی کنی، باید دقت کنی که چطور زندگی می کنی. به نظر من این از کم تجربگی خودش است که با ماشین در شهر بوشهر چپ کرده. خیلی ها می گویند تقصیر کلوب هست، ولی این طور نیست. مهدی قائدی یک مقدار جوانی کرده است.

وی ادامه داد: گِله ای از طرفداران تیم استقلال دارم. یک بازیکن را خیلی خیلی بالا می برند، چه در ورزشگاه و چه در صفحات مجازی. «الکی الکی» یک بازیکن مانند مجاهد خذیراوی و خبر صادقیان که می توانند آینده فوتبال ما باشند را بالا می برند و این جهت بازیکن گران تمام می شود.

۱۱۴۰

واژه های کلیدی: استقلال | بازیکنان | پیروزی | فوتبال | بازیکن | آبادان | استقلال | زندگی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو