برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » غلظت خاک در هوای اهواز بیش از حد مجاز

غلظت خاک در هوای اهواز بیش از حد مجاز

مدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: میزان غلظت گرد و غبار در اهواز در ساعت ۱۱ صبح امروز، به بیش از ۴۷ برابر حد مجاز رسیده است.

غلظت خاک در هوای اهواز بیش از حد مجاز

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: میزان غلظت گرد و غبار در اهواز در ساعت ۱۱ صبح امروز، به بیش از ۴۷ برابر حد مجاز رسیده است.

میزان غلظت گرد و غبار در اهواز اخطارآمیز است

شهریار عسکری راجع به میزان آلاینده های گرد و غبار امروز در خوزستان اظهار کرد: در پی وقوع گرد و غبار در خوزستان طبق آخرین اندازه گیری ها تا ساعت۱۱ صبحگاه امروز (سه شنبه ۲۴ بهمن ماه) میزان ذرات ریزگرد در هوای اهواز ۷۱۳۵ میکروگرم بر مترمکعب بوده است.

عبارات مهم : روابط عمومی – ریزگردها
وی افزود: با توجه به اینکه میزان حد مجاز آلاینده ها در هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب هست، اکنون غلظت گرد و غبار در اهواز به بیش از ۴۷ برابر حد مجاز است.

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: همچنین میزان ریزگردها در امیدیه ۶۳۶ میکروگرم بر مترمکعب، در سوسنگرد ۲۳۸ میکروگرم بر مترمکعب، در آبادان ۱۶۷ میکروگرم بر مترمکعب، در حمیدیه ۱۳۱۷ میکروگرم بر مترمکعب، در بهبهان ۱۱۷ میکروگرم بر مترمکعب، در بندر امام ۲۱۵ میکروگرم بر مترمکعب، در رامشیر ۲۴۹ میکروگرم بر مترمکعب، در دزفول ۱۱۰ میکروگرم بر مترمکعب و در خرمشهر ۱۲۶ میکروگرم بر مترمکعب اندازه گیری شده است است.
وی در آخر اشاره کرد که بدین ترتیب میزان غلظت ریزگردها در حمیدیه به بیش از ۸ برابر و در امیدیه به بیش از ۴ برابر حد مجاز رسیده است.

غلظت خاک در هوای اهواز بیش از حد مجاز

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:isna.ir

واژه های کلیدی: روابط عمومی | ریزگردها | خوزستان | آلاینده | اهواز | اداره | آخرین | خبر

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو