باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار حوادث » وقتی داعش حتی به کودکان معلول نیز رحم نمیکند _عکس+فیلم_

وقتی داعش حتی به کودکان معلول نیز رحم نمیکند _عکس+فیلم_

وقتی داعش حتی به کودکان معلول نیز رحم نمیکند _عکس+فیلم_

 

گروه تروریستی داعش پس از قتل عام زنان و مردان بی گناه، این بار همانند نازی ها دستور قتل همه کودکان مبتلا به “سندروم داون” را صادر کرد.
اعدام معلولین توسط داعشبیاکافه: عناصر بی رحم گروه تروریستی داعش دستور قتل همه نوزادان و کودکان مبتلا به سندروم داون را صادر کردند.
به نقل از میرور، عناصر بی رحم گروه تروریستی داعش دستور قتل همه نوزادان و کودکان مبتلا به سندروم داون را صادر کردند. فعالان گروه “چشمِ موصل” اعلام کردند: گروه تروریستی داعش در یک پیام شفاهی از دیگر عناصر خود خواستند همه کودکانی را که به بیماری ژنتیک سندروم داون یا نوع دیگری از ناهنجاری های مادرزادی مبتلا هستند بکُشند. اگر این خبر حقیقت داشته باشد، بدان معناست که گروه تروریستی داعش جا پای نازی ها گذاشته است. زیرا آنها نیز کودکان معلول را قتل عام می کردند.
گروه چشم موصل همچنین اعلام کرد این پیام وحشتناک از جانب یک قاضی سعودیِ عضو گروه تروریستی داعش صادر شده است. عقیده شیطانی آنها برای قتل عام افراد معلول این است که کودکان مبتلا به سندروم داون، حاصل ازدواج جنگجویان خارجی با عراقی ها، سوری ها یا زنان آسیایی هستند.
فعالان این گروه تاکنون ۳۸ مورد تأیید شده قتل کودکان مبتلا به ناهنجاری های مادرزادی و سندروم داون را گزارش داده اند. این کودکان و نوزادان با تزریق یا خفگی کشته شده اند.
معلولین داعشی
اعدام معلولین و کودکان مبتلا به سندروم دان توسط داعش
معلولین داعشی2
فیلم کشتار معلولین توسط داعش
دانلود
امتیاز 4.00 ( 1 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو