ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار حوادث » دوقلوهای بیرحم داعشی بالاخره دستگیر شدند + عکس جنایات برادران دو قلوی داعشی

دوقلوهای بیرحم داعشی بالاخره دستگیر شدند + عکس جنایات برادران دو قلوی داعشی

دوقلوهای بیرحم داعشی بالاخره دستگیر شدند + عکس جنایات برادران دو قلوی داعشی

 

دوقلوهای عراقیِ گروه تروریستی داعش به اتهام ۱۱ مورد اعدام، در دادگاه فنلاند حاضر شدند.
به نقل از وبسایت “وای ال ای” چندی پیش تصاویری منتشر شد که در آن عناصر گروه تروریستی داعش تعدادی از عراقی ها را در شهر تکریت اعدام کردند. پس از آن، عاملان این فاجعه بدست پلیس فنلاند بازداشت شدند. بر اساس گزارشهای منتشر شده، دو برادر دوقلوی عراقی به اتهام اعدام ۱۱ نفر در شهر تکریت عراق در دادگاه فنلاند حاضر شدند. گزارشها حاکی از آن است که پلیس عراق پیشتر تحقیقات در خصوص پرونده این دو برادر داعشی را آغاز کرده بود. گفته می شود این دو پناهجوی سوری از راه آلمان وارد فنلاند شده بودند.
دوقلوهای ۲۳ ساله عراقی در حال حاضر در بازداشت به سر می برند. این دو همچنین پیش از بازداشت بوسیله مقامات فنلاند، تحت تعقیب پلیس عراق بودند. مقامات عراقی در حال فراهم کردن شرایط  بازگردانی این دوقلوها به کشور هستند.
مقامات عراق پیشتر چندین فیلم از اقدامات وحشیانه گروه تروریستی داعش و گردن زنی های بی رحمانه این دوقلوها منتشر کردند. پلیس عراق نیز چندی پیش اسامی ۵۷ نفر از افراد مظنون به همکاری با گروه تروریستی داعش را منتشر کرده بود؛ اما نام این دوقلوها در آن فهرست قرار نداشت.
دوقلوهای داعش در شهرک “فورسا” در فنلاند بدست نیروهای پلیس بازداشت و هفته گذشته در دادگاه حاضر شدند. به نوشته روزنامه های فنلاند، روزانه حدود ۲۰ پناهجو از آلمان وارد فنلاند می شوند. حدود یک میلیون پناهجو نیز در سال جاری میلادی وارد آلمان شده اند.
دوقلوهای داعشی
دوقلوهای بیرحم داعشی دستگیر شدند
دوقلوهای داعشی2
دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو