ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار چهره ها » اطلاعیه شبکه gem tv در مورد همکاری با صدف طاهریان + عکس و جزئیات

اطلاعیه شبکه gem tv در مورد همکاری با صدف طاهریان + عکس و جزئیات

اطلاعیه شبکه gem tv در مورد همکاری با صدف طاهریان + عکس و جزئیات

 

چرا صدف طاهریان از همکاری مستقیم با شبکه جم خودداری کرد و از اساس آن را تکذیب نمود؟
امروزه نگاه بیمار اقتصادزایی به برنامه های تلویزیونی که عاری از فنون و محتوای غنی رسانه ای است، عده ای افراد سودجو را برآن داشته تا برای جذب منفعت بیشتر اقدام به تاسیس کانال های ماهواره ای متعدد نمایند.
در این میان امّا سهم شبکه های «بی محتوا و ضد فرهنگ ایرانی – اسلامی»  GEM TV  از دیگران بیشتر است. این روزها جذب مخاطب داخلی بیشتر در چنین شبکه هایی ابعاد گسترده تری را به خود گرفته است و مدیران این شبکه در تازه ترین سناریوی خود، قصد جذب بازیگران داخلی را دارند تا این بار هم شانس خود را برای جذب مخاطب داخلی و کسب درآمد بیشتر مورد ارزیابی قرار دهند.
بر همین اساس، رایزنی های متعدد با بعضی از کارگردانان و بازیگران مطرح تلویزیون ایران و پیشنهاد برای حضور در سریال های ساخت این شبکه ها از جمله اقدامات اخیر این شبکه هاست.
به دنبال این سیاست، چندی پیش فیسبوک رسمی گروه جم تی وی با انتشار بیانیه ای در ایام محرم الحرام، رسما از پیوستن صدف طاهریان به این شبکه خبر داد و در ادامه با حمایت از کشف حجاب این بازیگر و ترقیب دیگر زنان وطن به این عمل غیر اخلاقی، پیوستن این بازیگر جنجالی را  به شبکه جم تی وی تبریک گفت.
 صدف طاهریان و جم تی وی
درادامه این بیانیه، شبکه جم تحت مدیریت سعید کریمیان با گستاخی بیشرمانه به ساحت مقدس اباعبدالله الحسین «علیه السلام» و توهین به باورها و احساسات مردم ایران نوشت: «این ابتکار عمل خانم طاهریان در روزهایی که مردم ایران به حزن و اندوه بی معنا مشغولند، خود نشان از شجاعت و آزاد اندیشی ایشان دارد.»
ناگفته نماند که صدف طاهریان پس از کشف حجاب و فرار از فرهنگ اصیل و غنی خود، در ابتدا هرچند قصد پیوستن به این شبکه را داشته است اما اینگونه به نظر می رسد که پس از اطلاع کافی از پساپرده کاری شبکه جم و ارتباطات گسترده مدیران این شبکه با سازمان های منفوری همچون مجاهدین خلق، از پیوستن به جم تی وی صرف نظر نموده و به طور ناگهانی در اینستاگرام رسمی خودهر گونه قرار داد و تصمیم مبنی بر پیوستن به شبکه جم را تکذیب کرده و اضافه نمود حتی مدیران این شبکه را اصلا نمی شناسد!
صدف طاهریان و جم تی وی 2
بدین ترتیب پروژه جذب هنرمندان ایرانی اما اینبار در مورد صدف طاهریان نیز با شکست مواجه گردید و شبکه جم تی وی به سرعت اقدام به حذف پست قبلی خود نموده و در پستی مجدّد،هرگونه همکاری شبکه جم با صدف طاهریان را تکذیب کرد .
صدف طاهریان و جم تی وی 3
دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو