سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » فوری + حضور بیرانوند در پرسپولیس منتفی شد

فوری + حضور بیرانوند در پرسپولیس منتفی شد

امروزدر جلسه ای که بین علیرضا بیرانوند و مدیران باشگاه پرسپولیس برگزار شد، بازیکن جوان نفتی ها با ارائه پیشنهادی نجومی برای حضور در این باشگاه مسوولان پرسپولیس را شگفت زده کرد.
بنابر شنیده ها باشگاه نفت از پرسپولیس برای صدور رضایتنامه بیرانوند مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان پول درخواست کرده و خود این بازیکن هم در نشست امروزش با علی اکبر طاهری مبلغ یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون پول خواسته است رقمی که جمع آن وی را تبدیل به گرانترین بازیکن فوتبال ایران می کند آن هم در شرایطی که همه باشگاه ها از نظر مالی در وضعیت نابسامانی هستند.
بیرانوند که از علاقه پرسپولیس و شرایط این تیم کاملا آگاه بوده است، در جلسه امروز پیشنهادهای متفاوتی را با مدیران پرسپولیس مرور کرده اما در نهایت به مسوولان پرسپولیس مبلغی را پیشنهاد کرده که آنها را از صرافت استخدام وی انداخته است. با شرایط فعلی حضور بیرانوند هم به صورت قرضی یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای پرسپولیسی ها آب می خورد که پرداخت این عدد به هیچ وجه در توان پرسپولیس نیست و در حال حاضر باید کار بیرانوند و پرسپولیس را خاتمه یافته تلقی کرد. مدیران پرسپولیس به بیرانوند گفته اند برود فکرهایش را بکند و اگر خواست با رقم منطقی تری به پرسپولیس بیاید آن وقت می توانند مذاکرات را از سر بگیرند. پرسپولیسی ها البته امیدوارند بیرانوند در ذهن خود دوباره این اعداد را چکش بزند و با رقمی معقول به جمع قرمزها بپیوندد. عدد مورد نظر پرسپولیسی ها برای استخدام بیرانوند ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان در جمع هزینه ها بوده که در شرایط فعلی از سوی نفت و بیرانوند مورد قبول قرار نگرفته است.
نکته دیگر هم این است که نفت رضایتنامه دائم بیرانوند را صادر نمی کند و او را به صورت قرضی به پرسپولیس می دهد که این مساله نیز از مشکلات بزرگ این انتقال است. انتقالی که با شرایط فعلی سر نخواهد گرفت. به این ترتیب پرسپولیس باید روی گزینه های دیگر فکر کند البته به شرطی که بیرانوند از مواضع خود کوتاه نیاید.

دانلود
امتیاز 5.00 ( 6 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو