دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » فردا ، روز آزادی سوشا مکانی از اوین

فردا ، روز آزادی سوشا مکانی از اوین

بعد از این که وکیل سوشا مکانی به قرار بازداشت موکلش اعتراض کرد، امروز (شنبه) بازپرس پرونده اعلام کرد قرار موقت سوشا مکانی به وثیقه تبدبل شده است.

سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس از زندان اوین آزاد شد.

سوشا مکانی که چند روزی است به سوژه اصلی رسانه ها تبدیل شده است و در بازداشت به سر می‌برد، امروز قرار بازداشت او به وثیقه تبدیل شد.

مبلغ وثیقه برای آزادی این دروازه‌بان یک میلیارد تومان است و خانواده و وکیل وی در تلاش هستند با تهیه سند زمینه آزادی مکانی را فراهم کنند تا پس از آن سایر مراحل قانونی برای بررسی به پرونده وی سپری شود.

یک منبع آگاه قضایی به خبرگزاری قوه قضاییه گفت: ارزش سند ملکی که برای وثیقه ارائه شده باید کارشناسی و سپس تأیید شود و بعد از این مراحل، نامه آزادی وی باید توسط بازپرس پرونده امضا شود و در نهایت مکانی از زندان آزاد خواهد شد.

آخرین خبر: سوشا مکانی فردا آزاد می‌شود

سوشا مکانی دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که چند روزی است به دلیل برخی مشکلات در زندان اوین حضور دارد امروز آزاد نخواهد شد و فردا آزاد می‌شود.

مرتضی محمدی وکیل مکانی با اعلام این خبر گفت: کارها و مقدمات آزادی سوشا مکانی انجام شده و اگر خدا بخواهد او فردا از زندان با قرار وثیقه آزاد خواهد شد.

آخرین اخبار حاکی از این است که با پایان وقت اداری، مراحل برآورد سند مدنظر برای وثیقه صورت نگرفته و این دروازه بان فردا آزاد خواهد شد.

 

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو