آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار حوادث » بازداشت یک عنصر داعشی در شهر بابل ایران + عکس

بازداشت یک عنصر داعشی در شهر بابل ایران + عکس

فرماندهی عملیات بغداد امروز (دوشنبه) از بازداشتِ مفتی داعش در بابل خبر داد.
فرماندهی عملیات بغداد، با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: نیروهای امنیتی عملیات بغداد و یگان های وابسته به آن، به حملات خود علیه پایگاه های گروهک تروریستی داعش در این استان ادامه داده و توانستند ۴۲ تروریست را کشته و سداعشه نفر از آنان را زخمی کنند و سه خودروی آنان از جمله یک بولدوزر را منهدم کنند. یکی از سنگرهای تروریست ها نیز به همراه سلاح های سنگین که در آن بود، منهدم شد و ۶۱ مین در مناطق البوشجل، النعیمیه، الکرمه و ناظم التقسیم در غرب بغداد خنثی شد.

در این بیانیه تاکید شده است: نیروهای تیپ ۲۲ نیز توانستند ۵ بمبِ کار گذاشته شده در منطقه داود الحسن در شمال بغداد را شناسایی و خنثی کنند و نیروهای تیپ ۷ پلیس فدرال نیز توانستند یک تروریست را پیش از کار گذاشتنِ بمبی در منطقه “حی الاعلام” در بغداد، بازداشت کنند.

فرماندهی عملیات بغداد همچنین خاطر نشان کرده که نیروهای تیپ ۴۴ موفق شدند با کشف ۶ بمب، آن ها را خنثی کرده، مقادیری مواد منفجره را نیز در منطقه سبع قصور در بغداد ضبط کنند. تیپ ۴۵ نیز یک بمب را در منطقه حی الوحده در جنوب بغداد کشف و خنثی کرد. در این میان، شماری از عناصر تحت پیگرد پلیس نیز بر اساس مواد قانونی مختلف در نقاط مختلف بغداد بازداشت شدند.

گفتنی است که بغداد، طی روزهای گذشته، به طور مستمر، شاهد عملیات تروریستی و انفجار بمب های مغناطیسی و مین و بمب بوده است که به کشته و زخمی شدن ده ها نفر از مردم و نیروهای پلیس عراق منجر شد.

بازداشتِ مفتی داعش در “جرف النصر”

فرماندهی عملیات بغداد، امروز همچنین اعلام کرد دو تن از عناصر داعش در منطقه جرف النصر، که پیش از این جرف الصخر خوانده می شد، بازداشت شدند. یکی از این دو داعشی، فاضل الجنابی است که مفتی داعش در جرف الصخر بود؛ سازمان اطلاعات استان بابل همچنین از بازداشت عامل انفجار پل الفاضلیه خبر داد؛ وی پیش از آزادسازی جرف الصخر، پل الفاضلیه را منفجر کرد.

دانلود
امتیاز 4.86 ( 21 رای )
برچسب ها : , ,

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو