عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » اجازه ورود ندادن مهناز افشار و طناز طباطبایی به علت ظاهر نامناسب شان به جشنواره + عکس

اجازه ورود ندادن مهناز افشار و طناز طباطبایی به علت ظاهر نامناسب شان به جشنواره + عکس

روز گذشته اصغر فرهادی برای اولین بار وارد کاخ جشنواره فجر سی و چهارم شد و به دیدن فیلم دستیار سابقش نشست.

حواشی روز نهم و دهم جشنواره فیلم فجر ۳۴

به گزارش سیمرغ فیلم عبدالرضا كاهانی دو بازیگر را از نشست های صبح امروز در کاخ جشنواره فیلم فجر گرفت.

مهناز افشار و طناز طباطبایی به علت بازی در فیلم سینمایی “ارادتمند، نازنین، بهاره، تینا” به کارگردانی عبدالرضا کاهانی امكان حضور در نشست های خبری امروز صبح را پیدا نكردند.

روز گذشته اصغر فرهادی برای اولین بار وارد کاخ جشنواره فجر سی و چهارم شد و به دیدن فیلم دستیار سابقش نشست.

هم چنین روز گذشته که قرار بود فیلم سینمایی “ابد و یک روز” به کارگردانی سعید روستایی در پردیس سینمایی کوروش و در راس ساعت ۱۷:۳۰ اکران شود ، با بی نظمی تمام با یک ساعت تاخیر اکران شد و نکته ی بدتر ماجرا این بود که فیلم مدام با پرش هایی همراه بود و قطع و وصل میشد و صدای اعتراض تماشاگران را بلند کرد . مردم که دیدند کسی به اعتراضشان رسیدگی نمی کند طی حرکتی خودجوش در اواسط فیلم از روی صندلی های خود بلند شدند تا صدای اعتراض خود را به مسوولین سالن برسانند . در این بین سحر دولت شاهی نیز که برای تماشای این فیلم به سینما آمده بود برای اعتراض به وضعیت نامطلوب اکران فیلم ، نزد مسوولین رفت . بالاخره بعد از کش و قوس های فراوان فیلم با وضعیت بهتری از اول پخش شد . این بی نظمی چه از طرف مسوولین جشنواره فیلم فجر و چه از طرف عوامل پردیس سینمایی کوروش ، غیرقابل انکار است و این خود نمونه ای بارز از بی نظمی های جشنواره امسال است.

همانطور که در تصویر می بینید نکته ی جالب ماجرا صندوق رای گیری فیلم “ابد و یک روز” بود که رای مردم در گزینه ی “بسیار پسندیدم” با اختلاف زیاد از بقیه ی گرینه ها دیده می شود و این خود نشانه ی محبوب بودن این فیلم نزد مردم است.پیش بینی می شود که فیلم “ابد و یک روز” بهترین فیلم جشنواره فجر ۳۴ از دید تماشاگران نیز انتخاب شود.

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو