آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار حوادث » مرده ای که در مراسم تدفین و ختم خودش شرکت کرد + عکس

مرده ای که در مراسم تدفین و ختم خودش شرکت کرد + عکس

شاید مسخره به نظر بیاید اما اصل داستان واقعاً دلهره آور است؛ داستان همسری انتقام‌جو.
نوئلا راکاندا یکی از معدود اشخاصی در دنیاست که می‌تواند ادعا کند در مراسم تدفین خودش حضورداشته است. شاید مسخره به نظر بیاید اما اصل داستان واقعاً دلهره آور است؛ داستان همسری انتقام‌جو.

ماجرا از یک سال پیش و زمانی آغاز شد که نئولا، یکی از ساکنین ملبورن به زادگاه اصلی خود کشور بروندی در شرق آفریقا سفر کرد تا در مراسم به خاک‌سپاری مادرخوانده‌اش شرکت کند. در این سفر همسرش بالنگا کالالا او را همراهی می‌کرد. بالنگا  پناهنده‌ای اهل کنگو بود و ۱۱ سال پیش پس از ورود به ملبورن، نوئلا به‌عنوان مترجم به او کمک می‌کرد . آن‌ها نهایتاً باهم ازدواج کردند و صاحب ۳ فرزند شدند. پس از گذشت چند سال نوئلا متوجه شد همسرش گذشته خشونت باری داشته است.

بالنگا که تصور می‌کرد همسرش قصد دارد او را به خاطر مرد دیگری ترک کند، با استخدام یک تیرانداز در «بوجومبورا» (پایتخت بروندی) برنامه قتل او را ریخت. بنابراین پس از اتمام مراسم به خاک‌سپاری مادرخوانده همسرش، از او خواست تا در هوای آزاد قدم بزنند و آنجا بود که نئولا تیراندازی را روبه روی خود دید.

آن‌ها نئولا را چشم‌بسته به‌جایی دیگر انتقال دادند و به صندلی بستند. طی گفت‌وگوهایشان نئولا متوجه شد قصد کشتنش را دارند و همسرش آن‌ها را استخدام کرده است. او که به‌شدت شوکه شده بود از حال رفت. وقتی به هوش آمد آدم‌ربایان به او گفتند اعتقادی به کشتن زنان ندارند.   دو روز بعد هم او را آزاد کردند اما ۷۰۰۰ دلار استرالیایی را که به‌عنوان دستمزد از همسرش گرفته بودند، نگه داشتند و به کالالا گفتند نئولا را کشته‌اند. البته کارت حافظه حاوی مکالماتشان با کالالا را به نئولا دادند.

زمانی که کالالا در حال تدارک مراسم سوگواری بود، نئولا به کمک سفارت کنیا و بلژیک در بروندی به ملبورن برگشت. او با کشیش کلیسایی که قرار بود مراسم در آنجا انجام شود تماس گرفت و تمام ماجرا را برایش تعریف کرد. کشیش هم راز او را پیش خود نگه داشت و به او کمک کرد به خانه‌اش برگردد. از اطلاعات کشیش نئولا دریافت مراسم قرار است شب ۲۲ فوریه  ۲۰۱۵ برگزار شود.

مرده1

او شب مراسم بیرون خانه‌اش منتظر ماند و ورود مهمانان را تماشا کرد. پس از اتمام مراسم از ماشین پیاده شد و جلوی همسرش که از خانه خارج می‌شد، رفت و به همسرش که بهت‌زده شده بود، گفت : سورپرایز! من هنوز زنده‌ام!

پس‌ازآنکه کالالا از شوک درآمد به خاطر کاری که انجام داده بود شروع به ناله و عجزولابه کرد اما کار از کار گذشته بود چون نئولا قبلاً به پلیس اطلاع داده بود. کالالا گناهکار شناخته و به نه سال زندان محکوم شد.

دانلود
امتیاز 5.00 ( 1 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو