کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » تفریح و سرگرمی » معما و تست هوش » گنجینه ای ازمعماهای داغ

گنجینه ای ازمعماهای داغ

اااااااااال

 

در زیر تعدادی از معماهای جالب رو برای شما آماده کردیم وجود . شما باید سعی کنید با کم ترین مکث به این معما های جالب پاسخ بدید . می تونید دوستان خودتون رو با این معما ها محک بزنید ! برای دیدن پاسخ این معماهای جالب و سرگرم کننده باید کمی پایین تر برید .

 

اولین معما از سری معما های جالب : عدد ۲۰۰ را به نیم تقسیم کرده، عدد ۵۰ را به حاصل آن اضافه کنید، حال نصف نتیجه را از آن کم کنید. چه عددی به دست می آید؟

دومین معما از سری معماهای جالب : فرض کنید وارد اتاقی می شوید که بسیار سرد و تاریک است. در این اتاق یک بخاری نفتی، یک شمع و یک چراغ نفتی وجود دارد. جعبه کبریتی به همراه دارید. آن را باز می کنید و متوجه می شوید که تنها یک کبریت داخل آن است. بااین توضیحات شما کدامیک را اول روشن می کنید؟

سومین معما از سری معما های جالب : بعضی از ماه ها ۳۰ روز دارند، بعضی ۳۱ روز، چند ماه ۲۹ روز دارد؟

چهارمین معما از سری معماهای جالب : روزی پلیس ، مرد مشکوکی را که به اتهام یک قتل که در نزدیکی منزل او اتفاق بود بازداشت کرد . در هنگام بازجویی ، آن مرد توانست یکی از پلیس ها را متقاعد کند که در زمان وقوع جنایت ، در حال تماشای یک سریال تلویزیونی بوده است . آن مرد تمام جزئیات سریال را مو به مو تعریف کرد . آیا این موضوع ثابت می کرد که آن مرد بی گناه است ؟

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معماهای جالب :

پاسخ اولین معما از سری معما های جالب : حاصل ۲۲۵ است . (تقسیم بر نیم معادل ضرب در دو است.)

پاسخ دومین معما از سری معماهای جالب : کبریت !

پاسخ سومین معما از سری معما های جالب : همه ماهها حداقل ۲۹ روز دارند .

پاسخ چهارمین معما از سری معماهای جالب : خیر ، زیرا ممکن است که سریال تکراری بوده است ! ( بازپخش ) شاید هم آن فرد کارگردان سریال بوده است !! چه احتمالات دیگری وجود دارد..

دانلود
برچسب ها : , ,

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو