برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » آرایش و زیبایی » سلامتی پوست و مو » نکاتی درباره استفاده ی (لیزردر زیبایی)

نکاتی درباره استفاده ی (لیزردر زیبایی)

 

پوست

يک فوق‌ تخصص جراحي پلاستيک گفت: براي استفاده از ليزر در زيبايي بايد از متخصص امر کمک گرفت و هر دستگاه ليزري براي اين کار مناسب نيست. دکتر سيدنجات حسيني  اظهار کرد: در حالي‌ که هم‌اکنون انواع مختلف ليزر در دنياي پزشکي وجود دارد، هر‌کدام از آن‌ها براي يکي از فعاليت‌ها و اهداف موثر هستند و نمي‌توان به اسم ليزر همه اقدامات را با يک دستگاه انجام داد.

 

وي افزود: در پاکسازي و زيباسازي پوست هم استفاده از يک ليزر ويژه بايد مورد توجه باشد و افرادي که مايل به دريافت اين نوع خدمات هستند بايد از متخصص پوست يا فوق‌ تخصص جراحي پلاستيک کمک گيرند. زيرا شاهد هستيم برخي از افراد که به ‌نوعي در حرفه پزشکي يا خدمات پزشکي فعاليت دارند با يک دستگاه ليزر تقريبا همه نوع خدماتي ارائه مي‌دهند و اين مساله در دنياي حرفه‌اي اصلا مورد پذيرش نيست.

 

حسيني تصريح کرد: حتما قبل از انجام ليزر بر روي پوست بايد آزمايش انجام شود، زيرا نوع پوست‌ها برحسب ژنتيک و نوع منطقه زندگي متفاوت است و نمي‌توان يک نوع درمان را به همه افراد پيشنهاد داد و معمولا علاقمندان با دو پزشک در اين مورد مشاوره داشته باشند تا بتوانند نتيجه مطلوب و دلخواه خود را با انتخاب بهترين روش به دست آورند.

 

اين فوق‌تخصص جراحي پلاستيک تاکيد کرد: از جمله عوارض زودگذر استفاده از ليزر مي‌توان به سوختگي پوست به دليل استفاده از امواج زياد اشاره کرد که علاوه بر گذرا بودن، با کنترل اين امواج مي‌توان عوارض جانبي آن را به حداقل رساند.

 

حسيني با بيان اينکه مراقبت از پوست بايد مورد توجه همه افراد باشد، گفت: ساده‌ترين اقدام در مراقبت از پوست که تاثير زيادي در زيبايي چهره افراد دارد، استفاده روزانه حداقل سه مرتبه کرم ضد آفتاب مناسب با پوست است و براي استفاده از ليزر بهتر است در فصل‌هاي سرد و خنک سال که تابش مستقيم خورشيد کمتر است، اقدام کرد.

 

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو