ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » مازندران با۹۸٫۳درصد مردم شرکت کننده درانتخابات بیشترین درصد شرکت کننده رادر کشور ب خود اختصاص داد

مازندران با۹۸٫۳درصد مردم شرکت کننده درانتخابات بیشترین درصد شرکت کننده رادر کشور ب خود اختصاص داد

مردم کدام شهر بیشترین مشارکت را در انتخابات داشتند؟

مردم شهرستان سوادکوه شمالی با مشارکت ۹۸٫۳ درصدی به عنوان بیشترین مشارکت کننده مردمی در کشور معرفی شدند.
فرماندار سوادکوه شمالی به برگزاری انتخابات هفتم اسفند‌ماه در شهرستان سوادکوه‌شمالی اشاره کرد و گفت: ۳۴ صندوق رأی که ۱۸ صندوق ثابت و ۱۶ صندوق سیار است در انتخابات ۷ اسفند‌ماه مورد استفاده قرار گرفته است.

محمد‌رضا منصوریان با تقدیر از حضور مردم در انتخابات این شهرستان از ثبت درصد حضور بیشترین رأی‌دهنده کشور در شهرستان سوادکوه‌شمالی خبر داد و افزود: ۹۸/۳ درصد از مردم سوادکوه‌شمالی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری مشارکت داشتند که به نقل از استاندار مازندران بیشترین درصد شرکت‌کننده در کشور را به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه ۱۶ هزار و ۵۳۰ رای مآخوزه صحیح در روز انتخابات هفتم اسفند‌ماه به صندوق ریخته شده است، خاطر‌نشان کرد: پیام حضور گسترده مردم در انتخابات اخیر حمایت همه‌جانبه آنان از نظام اسلامی است و اعتقاد ملت به ارزش‌های نظام اسلامی را نشان می‌دهد.

منصوریان، فضای سیاسی جامعه، پیام‌های مقام معظم رهبری و رئیس جمهور و سکونت ۴ کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان سوادکوه‌شمالی را از دلایل دست‌یابی شهرستان سوادکوه به رکورد برتر مشارکت در کشور بیان کرد.

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو