در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » چهارنماینده درقزوین برای حضوردرمجلس بااراءمردم مشخص شدند

چهارنماینده درقزوین برای حضوردرمجلس بااراءمردم مشخص شدند

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: چهار نماینده منتخب مردم برای حضور در مجلس شورای اسلامی و دو نماینده مجلس خبرگان رهبری با آراء مردم مشخص شدند.
 ایوب رحیمی اظهارداشت: با پایان شمارش آراء در سه حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز و شهرستانهای تاکستان، بویین زهرا و آوج نمایندگان مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری تعیین شدند.

رحیمی افزود: از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک، البرز سیده حمیده زرآبادی و داوود محمدی با کسب بیشترین آراء به عنوان منتخب مردم این حوزه انتخابیه شناخته شدند و به مجلس راه یافتند.

وی اظهارکرد: در حوزه انتخابیه بوئین زهرا و آوج نیز روح الله بابایی صالح و در حوزه انتخابیه تاکستان بهمن طاهرخانی به عنوان منتخبین مردم به مجلس دهم راه یافتند.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین یادآورشد: نتایج یاد شده قطعی است و مردم قزوین نامزدهای برگزیده شده در مجلس شورای اسلامی را از بین ۶۰ داوطلب در سه حوزه انتخابیه و نامزدهای مجلس خبرگان را از بین سه داوطلب انتخاب کرده اند.

وی افزود: در مجلس خبرگان رهبری نیز علی اسلامی و مجید تلخابی در بین سه نامزد به ترتیب به عنوان نمایندگان منتخب مردم استان قزوین برگزیده شدند.

در استان قزوین از مجموع یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت استان تعداد ۸۸۷ هزار و ۱۶۵ نفر واجد شرایط رای دادن بودند که از میان ۶۰ داوطلب تایید صلاحیت شده نمایندگان خود را برگزیدند.

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو