آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵
خانه » اخبار » چهارنماینده درقزوین برای حضوردرمجلس بااراءمردم مشخص شدند

Eli gasht

چهارنماینده درقزوین برای حضوردرمجلس بااراءمردم مشخص شدند

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: چهار نماینده منتخب مردم برای حضور در مجلس شورای اسلامی و دو نماینده مجلس خبرگان رهبری با آراء مردم مشخص شدند.
 ایوب رحیمی اظهارداشت: با پایان شمارش آراء در سه حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز و شهرستانهای تاکستان، بویین زهرا و آوج نمایندگان مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری تعیین شدند.

رحیمی افزود: از حوزه انتخابیه قزوین، آبیک، البرز سیده حمیده زرآبادی و داوود محمدی با کسب بیشترین آراء به عنوان منتخب مردم این حوزه انتخابیه شناخته شدند و به مجلس راه یافتند.

وی اظهارکرد: در حوزه انتخابیه بوئین زهرا و آوج نیز روح الله بابایی صالح و در حوزه انتخابیه تاکستان بهمن طاهرخانی به عنوان منتخبین مردم به مجلس دهم راه یافتند.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین یادآورشد: نتایج یاد شده قطعی است و مردم قزوین نامزدهای برگزیده شده در مجلس شورای اسلامی را از بین ۶۰ داوطلب در سه حوزه انتخابیه و نامزدهای مجلس خبرگان را از بین سه داوطلب انتخاب کرده اند.

وی افزود: در مجلس خبرگان رهبری نیز علی اسلامی و مجید تلخابی در بین سه نامزد به ترتیب به عنوان نمایندگان منتخب مردم استان قزوین برگزیده شدند.

در استان قزوین از مجموع یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت استان تعداد ۸۸۷ هزار و ۱۶۵ نفر واجد شرایط رای دادن بودند که از میان ۶۰ داوطلب تایید صلاحیت شده نمایندگان خود را برگزیدند.

+ 75 = 81

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو

Eli gasht