پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » همسر شهاب حسینی بازیگر شد+ عکس

همسر شهاب حسینی بازیگر شد+ عکس

همسر شهاب حسینی هم بازیگر شد

خانم پریچهر قنبری همسر آقای شهاب حسینی هم وارد عرصه ی بازیگری شد و اولین بازی او در فیلم سینمایی بود که به کارگردانی همسرش یعنی آقای شهاب حسینی صورت گرفت. او در فیلم سینمایی « ساکن طبقه وسط » در مقابل شهاب حسینی جلوی دوربین رفت .

8885

طی مصاحبه هایی که با وی انجام گرفته ،  از این که نقش مقابل همسرش را بازی می کند بسیار خوشحال است . همچنین افزود : من ۱۸ سال است که با همسرم زندگی می کنم ولی از اینکه شهاب به من این فرصت را داد تا وارد دنیای بازیگری شوم بسیار خرسندم .

از زندگی و دنیای بازیگری از او سوال شد که در پاسخ گفت : بازیگر بودن سختی های خود را دارد مانند هر کار دیگری . خیلی ها می گویند که اگر این تماشاچی ها نبودند ، فیلم شهاب به فروش نمی رسید اما من معتقدم که در هر کاری چنین امری میسر است و اگر مخاطب نباشد کاری پیش نخواهد رفت.

مانند یک مغازه دار که اگر مشتری نداشته باشد ، ورشکسته خواهد شد .بنابراین لازم نیست منتی بر سر شهاب گذاشته شود . من عاشق همسرم هستم و او را در کارهایش کمک خواهم کرد تا به موفقیت های بیشتری برسد.

همسر شهاب حسینی بازیگر شد+ عکس

mm

شهاب ، صد در صد به خانواده اش تعلق دارد ، برعکس برخی ها که فکر می کنند بازیگران به مخاطبانش مطعلق است . در حالی که به نظر من این گونه افکار کاملا اشتباه است و یک بازیگر بی چون و چرا فقط مال خانواده اش می باشد .

زندگی با یک هنرمند کمی سخت تر است زیرا دائم زیر ذربین خواهی بود و همه ی این سختی ها را ما که خانواده اش هستیم ، می کشیم و آنها را با جون و دل می خریم .

دانلود
امتیاز 5.00 ( 1 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو