افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
خانه » فرهنگ و هنر » بیوگرافی هنرمندان » بیوگرافی کامل و جالب الناز حبیبی+ عکس

بیوگرافی کامل و جالب الناز حبیبی+ عکس

بیوگرافی کامل و جالب الناز حبیبی+ عکس

خانم الناز حبیبی اکنون ۲۵ سال دارد و متاهل است . او با مهدی صاحب الزمانی ازدواج کرده اما از موقعی که بیشتر در دنیای بازیگری شناخته شده ، از همسرش کمتر می گوید و عکس های کمتری را با او انتشار می کند .

از وی درباره ی خانواده اش سوال شد که در پاسخ به خبرنگاران مجلات اینترنتی گفت : تقریبا همه ی خانواده ام در خارج از کشور هستند . آنها ، از برادر و خواهرم گرفته تا عمه و خاله و … همه در سوئد زندگی می کنند .

الناز می گوید : من هرگز نمی توانم تصور کنم که در جایی بجز ایران زندگی کنم . ایران را نه بخاطر حرفه و شغلی که دارم بلکه بخاطر وطن بودنم دوست دارم و هرگز نمی توانم در کشوری زندگی کنم که مردم آنجا با زبانی به غیر از فارسی صحبت کنم .

وی درباره ی خانواده اش می گوید : هر وقت از من کاری پخش می شود ، آنجا همه اقوام ۲۰ نفری دور هم جمع شده و مجموعه کارهایم را تماشا می کنند . حتی گاهی اوقات همان لحظه به من زنگ می زنند که فلان جا خیلی خوب بازی کردی .

من یک برادر دارم به نام محمد که تنها کسی است که علاوه بر تعریف کردن از کارهایم ، انتقاداتی از من می کند که من خوشحال می شوم زیرا با این کار او من ایرادات کارهایم را می فهمم .

خانواده ام خیلی دوست دارند پیششان بروم اما من حتی یک بار هم به سوئد نررفته ام حتی گاهی اوقات برادرم به شوخی به من می گوید : یک روز من تو را می کنم تو گونی و با خودم می برم .

من دارای ۶ خواهر و برادر هستم و بچه ی آخر خانواده می باشم . چند سال پیش مادرم فوت کرد . او همیشه آرزو داشت تا همین که دیپلمم را گرفتم وارد دانشگاه شوم .

اما وقتی فوت کرد ، ۴ سال تمام تو خودم بودم و تارک دنیا شده بودم . تا اینکه به خودم آمدم و همه چیز را از نو شروع کردم . بعد از مرگ مادرم خواهر بزرگترم که فقط ۲ سال از من بزرگتر است از من مراقبت کرد و واقعا جای مادرم را برایم پر کرد . اما وقتی آیسودا به سوئد رفت انگار همه ی دنیای مرا با خودش برد ولی او هم حق زندگی دارد و نمی شود بخاطر من زندگی خودش را تباه کند .

عکس دیده نشده الناز حبیبی و همسرش

11

عکس دیده نشده از خوانواده الناز حبیبی

22

عکس دیده نشده از الناز حبیبی و جواد عزتی

33

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو