دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » پایتخت ۵درعید نوروز به روی انتن میرود.

پایتخت ۵درعید نوروز به روی انتن میرود.

 پایتخت ۵ در نوروز ۹۵ میهمان خانه های مردم میشود….

پایتخت

رحمان سیفی آزاد مدیر فیلم و سریال شبکه اول سیما از آماده سازی و زمان پخش سریال های جدید خبر داد او به پخش احتمالی پایتخت ۵ در نوروز ۹۵ نیز اشاره کرد.

او گفت: سریال لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت به زودی وارد مرحله پیش تولید می شود.

رحمان سیفی آزاد اعلام کرد: پخش سریال تعبیر وارونه یک رویا بعد از ماه مبارک رمضان از شبکه اول قطعی است. این مجموعه با پایان ماه رمضان به فاصله یک هفته ای جایگزین سریال پایتخت ۴ می شود. همچنین بعد از سریال فریدون جیرانی، شبکه اول قصد دارد سریال نفس گرم مهدی عسگر پور را به روی آنتن ببرد.
وی درباره ی پخش سریال تاریخی معمای شاه محمدرضا ورزی توضیح داد: قرار بود این سریال به مناسبت کودتای ۲۸ مرداد ماه پخشش آغاز شود، اما به دلیل اینکه این مناسبت روز چهارشنبه است، پخش معمای شاه را از روز جمعه – ۳۰ مرداد ماه – شروع خواهیم کرد. معمای شاه قرار است به شکل هفتگی جمعه شب ها به روی آنتن برود.
مدیر گروه فیلم و سریال شبکه اول در ادامه به سریال های دیگر این شبکه که در دست نگارش هستند اشاره کرد و گفت: لیسانسه ها کاری از سروش صحت، دور دست ها به کارگردانی جواد ارشاد و پشت بام تهران به نویسندگی سعید نعمت الله از جمله سریال هایی هستند که اکنون در دست نگارش هستند و به زودی وارد مرحله پیش تولید می شوند. همچنین چندین گزینه برای ماه محرم امسال خواهیم داشت که اکنون در حال بررسی هستند. شبکه یک برای هفته ناجا هم سریال دارد که اکنون در حال بررسی است. سریال هایی که از آنها نام برده شد همگی کارهایی هستند که قرار است در طول سال تا پایان سال ۱۳۹۴ در تابستان، پاییز و زمستان به روی آنتن بروند که براساس چیدمان شبکه، هریک به پخش خواهند رسید.
وی سپس خاطرنشان کرد: تمام تلاشمان این است که تا پایان امسال آنتنی گرم با موضوعات مختلفی چون اجتماعی، مذهبی، طنز و … برای مخاطبان داشته باشیم.
سیفی آزاد در پایان در پاسخ به اینکه با توجه به پخش ماه رمضانی پایتخت ۴ ، امکان ساخت پایتخت ۵ برای نوروز امسال وجود دارد؟  تا زمانی که پایتخت میان مردم جذابیت داشته باشد و دوستان سازنده قصه های نو و جذابی داشته باشند این مجموعه قابلیت ادامه دار بودنش وجود دارد و ممکن است شبکه اول نوروز ۱۳۹۵ پایتخت ۵ را هم داشته باشد. در کل ما برای ادامه پایتخت به درخواست مردم احترام می گذاریم.

سریال پایتخت ۵ برای نوروز ۹۵ ساخته می شود؟!

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو