گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » ویژه برنامه های نوروز۹۵+شرکت درمسابقه ی خوانندگی برنامه ی یک یک تنها تا ۲۰ اسفند۹۴

ویژه برنامه های نوروز۹۵+شرکت درمسابقه ی خوانندگی برنامه ی یک یک تنها تا ۲۰ اسفند۹۴

خوانندگی

مسابقه ی خوانندگی در برنامه یک یک

جزئیات استعدادیابی متفاوت این مجری تلویزیون را برای اولین‌بار از «موسیقی ما» بخوانید
تیتراژ برنامه تحویل سال ۹۵ شبکه یک با اجرای «علی ضیاء» را شما بخوانید!
موسیقی ما:«علی ضیاء» که امسال در لحظات تحویل سال ۱۳۹۵ از طریق آنتن شبکه اول سیما مهمان منازل مخاطبان خواهد بود برای برنامه خود اتفاقات متفاوت و متنوعی را تدارک دیده است. «یکِ یک» عنوان برنامه نوروزی این مجری سرشناس تلویزیون است و او قرار است که در تیتراژ این برنامه یک سنت‌شکنی داشته باشد. به گزارش «موسیقی ما»، همه علاقه‌مندان می‌توانند برای اجرای تیتراژ یکِ یک شانس خود را محک بزنند و نهایتا از بین شرکت‌کنندگان، یک خواننده جوان و مستعد تیتراژ برنامه علی ضیاء را می‌خواند. البته يكى از خوانندگان بزرگ و قديمى موسيقى كه تابحال تجربه تيتراژخوانى نداشته، تيتراژ اصلى اين برنامه را خوانده است و در ادامه قرار است بر خلاف روال همیشگی برنامه‌های تحویل سال سیما، یک چهره جوان و كمتر شناخته شده هم در چنین جایگاهی قرار بگیرد. آن دسته از هنرمندان جوانی که برای شرکت در این فراخوان تمایل دارند می‌توانند حداکثر تا روز بیست اسفند ۱۳۹۴ فایل مربوط به اثر خود را از طریق یکی از راه‌های زیر ارسال نمایند.

وب سایت این برنامه به نشانی ،Mehdi Tajdini, [۰۷.۰۳.۱۶ ۱۳:۵۵]
www. b i a cafe. i r ایمیل سایت «موسیقی ما» به نشانی info@musicema.com ، ربات تلگرام این برنامه به نشانی www.telegram.me/yekeyek_bot یا شماره تلگرام ۰۹۲۰۱۰۰۰۱۱۷ راه‌‌هایی هستند که هنرمندان جوان با انتخاب یکی از آنها می‌توانند اثر خود را برای برنامه نوروزی علی ضیاء ارسال نمایند. در ادامه بررسی آثار توسط داوران این رقابت انجام می‌شود و از نفر برگزیده دعوت به عمل می‌آید تا تیتراژ برنامه تحویل سال شبکه یک را با شعر و موسیقی که از سوی دست‌اندرکاران مربوطه در اختیار او قرار می‌گیرد، اجرا کند. نکته حائز اهمیت فراخوان علی ضیاء برای کشف خواننده مستعد این است که افرادی که تمایل به شرکت در این رقابت را دارند نباید قبلا آلبومی را در بازار موسیقی منتشر کرده باشند.

البته این برنامه چند مسابقه دیگر را هم تدارک دیده است. سلفی با مادران، گرافیک و طراحی لوگو، استندآپ کمدی، گزارشگری و ساخت فیلم کوتاه پانزده ثانیه‌ای سایر مسابقات یکِ یک برای تمامی مردم ایران است. شماره تلگرام، ربات تلگرام و وب‌سایت این برنامه آماده پذیرش آثار علاقه‌مندان برای شرکت در این پنج مسابقه دیگر تا روز بیست اسفند است.

سایت «موسیقی ما» طی روزهای آينده ضمن معرفی داوران مسابقه خوانندگی برنامه یکِ یک، گفتگویی را هم با علی ضیاء در این زمینه ترتیب خواهد داد.

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو