گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
خانه » گالری عکس » عکس هنرمندان مرد » واقعیت تکان دهنده درمورد بازیگران از زبان لیلا اوتادی+عکس

واقعیت تکان دهنده درمورد بازیگران از زبان لیلا اوتادی+عکس

واقعیت تکان دهنده بازیگران از زبان لیلا اوتادی+عکس

لیلا اوتادی می گوید که هیچ وقت برای صفحه اش فالور نخریده است.او دلش می خواهد تعداد واقعی دوست داران و طرفدارانش را بداند. برای اوتادی مهم نیست که فالورها به نسبت صفحات دیگران کمتر باشد. برای او وجود دوستان پر مهر و با عشقش مهم هستند و نه هیچ چیز دیگر.

واقعیت تکان دهنده بازیگران از زبان لیلا اوتادی+عکس

55

این بازیگر به شعور مخاطبش احترام می گذارد. او می داند که اگر فالورزهای بین بازیگران ایرانی و هالیوودی مقایسه شود نتیجه عجیب و غریب خواهد شد!

اوتادی برای مخاطبانش نوشت:مهم بودن شما با مهر و محبت و عشقتونه، که هستین دوستون دارم،  بعضى هاتون رو کاملا میشناسم، خیلیهاتون رو به اسم یا از روى عکستون میشناسم، احساسات خوبتون رو میگیرم و خوشحالم که دوستان صمیمى وپراحساس و نزدیکى توى نت و دنیاى مجازى دارم که شایدخودش خالى از هرگونه احساس انسانیه

واقعیت تکان دهنده بازیگران از زبان لیلا اوتادی+عکس

66

 او این سخنان را در جواب یکی از مخاطبانش گفته است.این هنرمند نمی خواهد دنیایش دنیای کمیت ها باشد.دنیای چقدر و چه تعداد و در دنیای او و دوستانش نباید حضور یا حتی ردپایی از دروغ باشد.کمیت مهم نیست.حتی برای زندگی هم می توان قاطعانه ایستاد و ادعا کرد که عرض زندگی مهم تر از طول ان است.یعنی چه قدر زندگی مان کیفیت دارد و نه کمیت.انچه مشخص است این است که اوتادی هم بیشتر به فکر عرض زندگی خودش و دوستانش است نه طول ان.یعنی دوستی عمیق و صادقانه در زندگی داشتن که با ارزش تر از میزان فالور های اینستاگرام است.

دانلود
امتیاز 2.00 ( 1 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو