در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » فیلم های نوروزی+زمان پخش فیلمهای نوروزی

فیلم های نوروزی+زمان پخش فیلمهای نوروزی

ساعت پخش و معرفی سریال های نوروز ۹۵ + عکس ها

سریال های نوروز 95 , زمان پخش سریال های عید نوروز 95 , داستان سریال های نوروزی 95 , اسامی سریال های نوروز 1395 , سریال عید نوروز 95

سریال های نوروز ۹۵

مدیر کل امور نمایش سیما خبر داد : برای نوروز ۹۵ پنج سریال در دست تولید است که از شبکه های سیما پخش خواهند شد. اسامی برخی از این سریال ها عبارت اند از : سریال فروشگاه بزرگ، سریال ویلا ، سریال بیمار استاندارد و سریال زعفرانی که در ادامه به معرفی اجمالی و زمان پخش آن ها اشاره خواهیم کرد. تمام سریال هایی که قرار است برای نوروز ۹۵ از شبکه های سیما پخش شود، دارای درونمایه طنز هستند که مناسب با حال و هوای نوروز است.

سریال شبکه یک برای نوروز ۹۵

سریال پادری تاکنون برای شبک یک در نوروز ۹۵ در نظر گرفته شده که به کارگردانی محمد حسین لطیفی تولید خواهد شد. اما ممکن است نام سریال تغییر کند. برای دریافت جزییات بیشتر از این سریال روی عکس زیر کلیک کنید.

پادری , سریال پادری , بازیگران سریال پادَری , زمان پخش سریال پادری , پشت صحنه پادَری , داستان سریال پادری

سریال شبکه دو برای نوروز ۹۵

سریال زعفرانی، سریال نوروزی شبکه دو ، به تهیه کنندگی ایرج محمدی و نویسندگی حامد محمدی تولید خواهد شد. جزییات بیشتر از این سریال در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

سریال شبکه سه برای نورو ۹۵

سریال بیمار استاندارد شده ، سریال نوروزی شبکه سه، به کارگردانی و نویسندگی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهران مهام در حال تولید است. بری دریافت جزییات بیشتر از این سریال روی عکس زیر کلیک کنید.

بیمار استاندارد شده , سریال بیمار استاندارد شده , داستان بیمار استاندارد شده , بازیگران بیمار استاندارد شده , عکس های سریال بیمار استاندارد شده , زمان پخش سریال بیمار استاندارد شده

سریال بیمار استاندارد برای نوروز ۹۵، به نویسندگی بهرام توکلی و با کارگردانی سعید آقاخانی توسط مسعود ردایی در ۱۴ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای پخش از یکی از شبکه های سیما در حال تولید است. این سریال درباره قهرمان داستان (بهنام) فردی تحصیل کرده بازیگری است که با این شیوه درمانی درگیر می شود و وارد ماجراهایی می شود که تا به حال تجربه شان نکرده… از جمله بازیگران این سریال میتوان به بابک حمیدیان در نقش بهنام، جواد عزتی در نقش مسعود و اصغر سمسارزاده در نقش پوربنا، اشاره کرد. تصویر برداری این سریال از اول بهمن شروع خواهد شد.

سریال های نوروز ۹۵

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو