سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار حوادث » انفجار در قلب سیاسی اتحادیه اروپا+بروکسل لرزید+تصاویر انفجار تروریستی در پایتخت بلژیک+فیلم

انفجار در قلب سیاسی اتحادیه اروپا+بروکسل لرزید+تصاویر انفجار تروریستی در پایتخت بلژیک+فیلم

انفجار تروریستی در بروکسل+فرودگاه و ایستگاه مترو پایتخت بلژیک فرو ریخت+بیش از ۱۵۰ کشته و زخمی در پی حملات انتحاری در بروکسل پایتخت بلژیک+آماده باش پلیس و ارتش بلژیک+بسته شدن مرزهای مشترک بلژیک و آلمان و هلند

منابع خبری از شنیده شدن صدای چندین انفجار در نزدیکی فرودگاه “زاونتم” بروکسل خبر دادند. پلیس بلژیک درحال تخلیه مردم از این فرودگاه است. تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان دهنده شکسته شدن شیشه های فرودگاه بر اثر این انفجار است.

1

تلویزیون دولتی بلژیک نیز از زخمی شدن چندین نفر بر اثر این انفجار خبر داد. انفجارهای امروز بروکسل در ورودی اصلی ترمینال و در نزدیکی دفتر شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز اتفاق افتاد. پلیس بلژیک فرودگاه بروکسل را بست و هیچ هواپیمایی حق ورود ندارد.

بی بی سی از کشته شدن ۳۰ نفر در این انفجارها و زخمی شدن بیش از ۱۳۰ نفر خبر داد.

3
سی ان ان از کشته شدن ۲۶ نفر و زخمی شدن بیش از ۹۰ نفر در این حادثه تروریستی خبر داد. این شبکه از انفجار تروریستی دیگر در برابر مترو بروکسل خبر داد. این انفجار در داخل مترو “ملبوک” در نزدیکی ساختمان های دولتی رخ داد.
در پی عملیات تروریستی در فرودگاه بروکسل، فرودگاه های هلند، ایتالیا و فرانکفورت آلمان به حالت آماده باش درآمدند.
5
به دلیل احتمال حملات تروریستی مرز بلڗیک با فرانسه بسته شد، این برای نخستین بار پس از برداشته شدن مرزهاست که مرز دو کشور بسته می شود .
4
خبرگزاری بلگا گزارش داد در پی انفجارهای مرگباری که امروز در فرودگاه و مترو بروکسل روی داد، ارتش بلژیک ۲۲۵ سرباز دیگر در پایتخت این کشور مستقر می کند.
2
شارلز میشل، نخست وزیر بلژیک گفت : در دو انفجار فرودگاه و ایستگاه مترو بروکسل ۲۶ نفر کشته شده اند. آنچه از آن میترسیدیم بر سرمان آمد.
2
فیلمی از لحظه ی انفجار در بروکسل پایتخت بلژیک و قلب سیاسی اتحادیه اروپا
دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو