آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » سبک زندگی » هنر در خانه » رنگ مناسب برای خانه ی خود انتخاب کنید!

رنگ مناسب برای خانه ی خود انتخاب کنید!

در هر فضایی که هستیم، تحت تاثیر رنگ‌ها قرار می گیریم و حال و هوایمان بر اساس رنگ‌ها تغییر می‌کند. شاید باورش سخت باشد، اما فشار خون و وضعیت عصبی ما به قدری تحت تاثیر رنگ‌ها قرار می‌گیرد که می‌توانیم با یک دماسنج یا فشارسنج هم این تغییرات را متوجه شویم. اگه جایی رفتید و بی‌دلیل احساس آرامش و شادی کردید، یا برعکس عصبی شدید، قبل از هر چیزی یقه ی رنگ‌ها رو بگیرید. ممکن است  انها مقصر باشند!

 

عکس +  رنگ مناسب برای خانه ی خود انتخاب کنید!
قدرت حیرت‌انگیز رنگ‌ها در محیط‌ های بزرگی مثل خونه باید مهار و مدیریت شود تا فضای خونه دوست‌داشتنی باشد. این کار قوانینی دارد که فارغ از علاقه ما به رنگ‌ها طراحی شده است. به این قوانین اعتماد کنید و شاهد تاثیر شگفت‌آورشان باشید:
۱- قانون اول ویژه ی رنگ قرمز است که پر از انرژی و زندگی هست این رنگ در کنار دکوراسیون سفید محیط شادی را برایتان ایجاد می‌کند.
۲-رنگ گرم بعدی رنگ نارنجیه. رنگ صمیمت و مهربونی و چه جایی برای این رنگ مناسب‌تر از اتاق پذیرایی تا مهمانهایتان خونه ی شما را جای گرمی برای رفاقت و دوستی بدانند.

 

عکس +  رنگ مناسب برای خانه ی خود انتخاب کنید!
۳- رنگ لیمویی رنگ خوبی برای خونه نیست، خصوصا اگه پای بچه‌ها درمیون باشد. نوزادها و بچه‌های کوچیک اصلا از این رنگ خوششان نمی آید. اگه نوزادی کنار دیوار بزرگ لیمویی به گریه افتاد، اصلا تعجب نکنید. آدم بزرگها هم حال خوشی تو اتاق سرد و زرد ندارند.
۴- بعد از زرد می‌رسیم به والورهای رنگ سبز. ترکیب رنگ‌های سبز مناسب‌ترین انتخاب برای اتاق خواب و هال خونه است که دور هم بشینید و گل بگید و گل بشنوید.
۵- و اما رنگ محبوب آبی. این رنگ رو هر جای خونه بزنید الا آشپزخونه، چون تخصص آبی کور کردن اشتهای آدم است.
۶- والورهای بنفش رو دوست دارید؟ اگه جواب‌تون مثبته خوشحال شوید چون می‌توانید همه جای اتاق خواب را از ارغوانی تا یاسی رنگ کنید.
۷- تو چرخه رنگ سفید و سیاه رنگ محسوب نمی‌شوند، ولی قدرت زیادی برای نشون دادن شخصیت آدما دارند. رنگ سفید فضا رو خلوت، تمیز و بزرگ‌تر از چیزی که هست نشان می‌دهد.
۸- اگه منتظر یه بچه هستید برای رنگ اتاقش یک گزینه بیشتر ندارید جز صورتی. وگرنه خودتان رو برای گریه‌های بی‌دلیل شبانه بچه آماده کنید تا انقدر گریه کند که از زندگی سیر شوید.
۹- تا وقتی رنگ‌های شادتری وجود دارد، چرا باید سراغ قهوه‌ای بریم. اگه اصرار به این رنگ برای دکور و در و دیوار دارید این را بدانید که این رنگ فضای خونه‌تان را کمی رسمی، خشک و خشن نشان می‌دهد. حالا دیگه انتخاب با خودتان است.
۱۰- و اما سیاه. طبیعتا سیاه رو با سفید یا رنگی مثل قرمز باید ترکیب کنید. ترکیب سیاه با هر رنگی جز سفید، ترکیب دلگیری می‌شود، اما در کل مشکی برای اتاق کارتون می‌توناند رنگ غالب و مناسبی باشد که بهتون حس توانایی و قدرت رو القا می‌کند.

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو