عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » بیوگرافی هنرمندان » دکور خندوانه سری جدید+اولین دکور بازیافتی برنامه تلویزیونی دنیا در خندوانه+عکس

دکور خندوانه سری جدید+اولین دکور بازیافتی برنامه تلویزیونی دنیا در خندوانه+عکس

درست شدن دکور خندوانه با مواد بازیافتی+ساخت نیلوفر آبی با نی و قاشق پلاستیکی+درست کردن دکوری دیوار با بشقاب یکبار مصرف+پوشاندن سطح سکوی برنامه با سر بطری+ساخت دیوار با بطری پلاستیکی

۴

دکوربرنامه موضوعی بود که رامبد جوان به سراغش رفت و بیان کرد: این دکور به پیشنهاد بهراد جوانبخت مدیر هنری برنامه و بعد از تحقیقات زیادی که روی مواد بازیافتی و کاربراین آثار داشتیم، شکل گرفت.

۱

این اتفاق برای این رخ داد تا حواسمان بیشتر به زباله ها و محیط زیست اطرافمان باشد و باید بگویم که این برای اولین بار در دنیا است که دکور برنامه ای با مواد بازیافتی ساخته شده و همچنین هزینه ساخت آن نیز کمتر از هزینه ای شد که با متریال رایج ساخته می‌شود.

۲

بشقاب های یکبار مصرف، بطری ها، قاشق و چنگال های پلاستیکی و در بطری از موادی هستند که در ساختار این دکور به کار برده شده است.

۳

بعد از یک رفت  و آمد رسانه ای بهراد جوانبخت طراح این دکور حاضر شد و او نیز به آسیبی که این مواد به محیط زیست می‌زنند، اشاره کرد و هدف طرح را یادآوری این صدمات برای جلب بیشتر حواس ما به محیط اطرافمان ذکر کرد. در همین راستا قرار شد دو کار موجود در استودیو که با این مواد ساخته شده اند برای انجام کار خیر به مزایده گذاشته شوند.

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو