یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » تفریح و سرگرمی » گزارش از کنسرت ۲۱ خرداد فریدون آسرایی در تهران +عکس

گزارش از کنسرت ۲۱ خرداد فریدون آسرایی در تهران +عکس

گزارش تصویری از کنسرت روز پنجشنبه ۲۱ خرداد ۹۴ فریدون آسرایی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران

عکس کنسرت فریدون آسرایی

فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ کشورمان در تازه ترین کنسرت خود که با حضور تعدادی از هنرمندان و ورزشکاران برگزار شد، قطعه هایی از آثار منتخبش را برای علاقه مندان اجرا کرد.  قطعه «عشق یعنی » اولین اثری بود که اجرا شد.

وی بعد از اجرای این قطعه خطاب به تماشاگران گفت:

خدا را شکر می کنم که بار دیگر فرصتی پدید آمد تا در کنار شما طرفداران عزیز باشم و امیدوارم خدا این نعمت بزرگ را از من نگیرد. الهی همیشه شاد باشید که شادی حق شماست.

وی بعد از اجرای «گل نازم» گفت :

سالی که نکوست از بهارش پیدا است. آنقدر شور و اشتیاق در این سالن می بینم که ناخودآگاه پاهایم می لرزد.

عکس کنسرت فریدون آسرایی

قطعه بعدی این کنسرت که با سلو نوازی ویولون نیما رمضان آغاز شد «طاقت بیار» از آلبوم «خاطرات گمشده» نام داشت. اجرای این آهنگ با ریتم تند، شادی خاصی را در سالن ایجاد کرد و در پایان آن نیز آسرایی از جمعیت خواست تا نوازنده سلو ابتدایی این  قطعه را تشویق کنند.

فریدون آسرایی در مواجه شدن با تشویق حاضران با خنده گفت :

من شانس آوردم لس آنجلس را ول کردم و به ایران آمدم، البته من کانادا بودم.

اجرای یک قطعه بی کلام ریتمیک، «سلام» و «جذبه» از جمله قطعه های دیگری بود که این خواننده در تازه ترین کنسرت موسیقایی خود برای مخاطبانش اجرا کرد و گفت :

قول بدید وقتی از اینجا بیرون می روید، صدایتان مانند من گرفته باشد.

عکس کنسرت فریدون آسرایی

او بعد از اجرای قطعات «افسون» و «ببخشید» که با استقبال خوبی از سوی تماشاگران حاضر در سالن مواجه شده بود، باز هم توضیح داد :

لطفا من را زیاد تشویق نکنید، چون یک وقت لوس می شوم و خودم را می گیرم، البته شما می دانید که خواننده ها را نمی شود زیاد لوس کرد چون جنبه ندارند.

در این سفرهای استانی که برای برگزاری کنسرت به شهرهای مختلف سفر می کردیم، یک قطعه از موسیقی آن دیار را به احترام مردمان شریف آن اجرا می کردیم تا به آنها احترام بگذاریم. قصد دارم هم اکنون از گروه نوازندگان درخواست کنم یک قطعه گیلکی بنوازند.

پس از قطعه «فاصله ها» آسرایی با خرید نمادین یک عروسک از مجموعه عروسک های خیریه موسسه محک، حاضران را دعوت به انجام این عمل خیر و کمک به کودکان سرطانی کرد.

وی گفت :

این افتخار نصیب من شد که بتوانم سهم کوچکی در این امر خیر داشته باشم.

قطعه «فراموش کن»، «دوستت دارم»، قطعه آذری بی کلام، «خاطره» دیگر آثاری بودند که به ترتیب در این کنسرت برای مخاطبان اجرا شدند.

وی در حین اجرای این قطعات بود که با تقدیر از بهروز صفاریان آهنگساز و تنظیم کننده اغلب آثارش تشکر کرد و گفت :

در تمام ۱۵ سال حضوری که در ایران داشتم بهروز صفاریان زحمت های زیادی برای آلبوم ها و آثارم کشید. البته او هم اکنون در سالن حاضر نیست اما از شما می خواهیم او را تشویق ویژه ای کنید.

قطعات «هنوز هم همونیم»، «پشیمونی»، «هنوز چشمای تو» با تکنوازی پیانو فریدون آسرایی، یک قطعه جنوبی بی کلام، «یاد تو می افتم» و «عشق یعنی» آثار دیگری بودند که در این بخش از کنسرت اجرا شدند. ضمن اینکه در بخش پایانی نیز آهنگ پرطرفدار «آهای خوشگل عاشق» برای مخاطبان اجرا شد.

عکس ها از مهرداد قاضی

منبع : خبرگزاری مهر

دانلود
امتیاز 2.10 ( 10 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو