آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » آرایش و زیبایی » راه های بردن لک های صورت در خانه به روش طبیعی

راه های بردن لک های صورت در خانه به روش طبیعی

روش های طبیعی برای محو کردن لک های صورت

آیا لک صورت درمان دارد ؟

لک صورت دختر

۱- لک های کوچک را از بین ببرید
مواد لازم :

لیمو ترش : یک عدد
شیر : ۲ قاشق غذاخوری
پالپ آلوورا

روش تهیه :

آب لیموترش را بگیرید و با شیر مخلوط کنید و بعد روی مناطق لکه دار پوست بمالید. وقتی این ماده روی پوست خشک شد، روی آن پالپ آلوورا بگذارید و بعد روی آن را با چسب یا پارچه ای ببندید و اجازه دهید تمام شب باقی بماند.

……..

۲- ماسکی ضد لک بسازید
مواد لازم :

شیرخشک : ۲ قاشق غذاخوری
آبلیمو : ۲ قاشق غذاخوری
عسل : ۴ قاشق غذاخوری

روش تهیه :

همه این مواد را با هم مخلوط کنید تا ماده حالت خمیری پیدا کند. آن را به صورت بمالید و اجازه دهید حدود ۲۰ دقیقه روی پوست باقی بماند، بعد صورت خود را بشویید و سپس روی صورت مقداری ماست ساده بمالید. حالا حدود ۱۰ دقیقه صبر کنید و بعد صورتتان را بشویید.

…..

۳- ماسک سیب برای از بین بردن لک ها
مواد لازم :

سیب : یک عدد
شیر : به مقدار لازم
لیمو ترش : ۲ عدد
شکر : ۳ قاشق غذاخوری

روش تهیه :

یک سیب کوچک را با مقدار کمی شیر در مخلوط کن بریزید و بعد به آن آب ۲عدد لیموترش را اضافه کنید و در نهایت ۳ قاشق شکر در آن بریزید. حالا مایه را خوب مخلوط کنید بعد کمی آن را بجوشانید.

اجازه دهید تا خنک شود. بعد از آن حدود ۴۵ دقیقه روی پوست بگذارید. این ماسک را هفته ای ۳ بار استفاده کنید، بهتر است شب ها روی صورت بگذارید که دیگر بیرون نروید.

…..

۴- لک های ناشی از آفتاب را از بین ببرید
یک مخلوط خمیری شکل از آب لیمو و شکر(یا نمک) درست کنید و بعد این خمیر را حدود ۲۰ دقیقه روی لک ها بگذارید و بعد بشویید. بهتر است این کار را شب ها انجام دهید.

…..

 ۵- ماسک خیار و جعفری
یک خیار له کنید و ۵ قاشق غذاخوری از آن را با ۵ قاشق غذاخوری جعفری له شده مخلوط کنید و ۵ قاشق روغن کنجد به آن بیفزایید. این مخلوط را در شیشه درداری بریزید و در آن را محکم ببندید و بعد این شیشه را چند روز در محلی تاریک نگهداری کنید و بعد از آن روی جوش ها بمالید و بگذارید ۲۰ دقیقه بماند و بعد بشویید.

….

۶- هم لایه بردار، هم مرطوب کننده و هم تونر
مواد لازم :

گوجه فرنگی : ۲عدد
لیمو ترش : یک عدد
آرد جو دوسر : ۲قاشق غذاخوری
جوش شیرین : ۲ قاشق چای خوری
عسل : یک قاشق غذاخوری

روش تهیه :

آب ۲ عدد گوجه فرنگی تازه را بگیرید و آن را صاف کنید، البته پالپ های آن را نگه دارید. بعد آب یک لیمو تازه را نیز با آب گوجه فرنگی مخلوط کنید. مقداری آرد جو دوسر با آب مخلوط کنید تا حالت خمیری شکل پیدا کند و به مواد اضافه کنید تا ماده لایه بردار درست شود، حالا صورتتان را با این ماده خمیری بشویید. روی قسمت های لک یا دانه های سرسیاه بیشتر تمرکز کنید، بعد صورت تان را کاملا با آب بشویید و بعد با یک حوله تمیز خشک کنید. یک گوش پاک کن یا یک پنبه گلوله ای را در آبلیمو و گوجه قرار دهید و از آن به عنوان یک تونر استفاده کنید. بعد روی صورت تان پالپ های گوجه بمالید تا همانند ماسک شود. اجازه دهید این ماسک حدود ۱۵ دقیقه روی پوست تان بماند تا اسید اجازه یابد آلودگی ها را بیرون بکشد. پالپ های گوجه فرنگی نیز دانه های سرسیاه را از بین می برند. در نهایت نیز ۲ قاشق غذاخوری جوش شیرین را با یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید و به صورت نقطه ای روی جوش ها بگذارید. جوش شیرین جوش ها را خشک می کند و عسل نیز به عنوان یک مرطوب کننده طبیعی است.

منبع : www.onlinesalamat.com

 

 

لک صورت درمان,لک صورت+درمان گیاهی,لک صورت و درمان,لک صورت و درمان آن,آیا لک صورت درمان دارد,درمان لک صورت با داروهای گیاهی,درمان لک صورت با طب سنتی,درمان لک صورت با لیزر,درمان لک صورت با میوه,درمان لک صورت در طب سنتی,لک صورت در دوران بارداری,لکه صورت در دوران بارداری,درمان لک صورت در دوران بارداری,لک های صورت در دوران بارداری,علل لک صورت در دوران بارداری,لک صورت دوران بارداری,جلوگیری از لک صورت در دوران بارداری,لکه های صورت در دوران بارداری,لك هاي صورت در دوران بارداري,لك صورت دوران بارداري,لک صورت+درمان گیاهی,درمان لک صورت با ماسک گیاهی,لک صورت با داروی گیاهی,درمان لک صورت با داروی گیاهی,درمان لک صورت باداروهای گیاهی,لک صورت و درمان گیاهی,درمان لک صورت با دارو گیاهی,درمان لک صورت به روش گیاهی,لك صورت,لك صورت درمان,لك صورت بعد از ليزر,لك صورتن ماعمرها فارقتني,لك صورت دوران بارداري,لك صورت در بارداري,لك صورت در حاملگي,صورت لك الدنيا جنه,رفع لك صورت,علت لك صورت,لک صورت+ماسک,درمان لک صورت با ماسک,ماسکهای لک صورت,ماسکبرای لک صورت,لک صورت و درمان آن,لک صورت و درمان گیاهی,لک صورت و راه درمان آن,درمان جوش و لک صورت,طب سنتی و درمان لک صورت,درمان سریع جوش و لک صورت,درمان لک صورت و بدن,زالو درمانی و لک صورت,درمان لک و جای جوش صورت,درمان لک و کک مک صورت,لک صورت لیزر,لک صورت و لیزر,لک صورت با لیزر,لک صورت بعد از لیزر,درمان لک صورت با لیزر,برداشتن لک صورت با لیزر,رفع لک صورت با لیزر,درمان لک صورت لیزر,لیزرکردن لک صورت,لیزربرای لک صورت,لك صورتن ماعمرها فارقتني,لک صورت و درمان آن,لک صورت و راه درمان آن,لک های صورت و درمان آن

دانلود
امتیاز 3.00 ( 5 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو