هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار چهره ها » پروفسور مجید سمیعی و داشتن مغزی سالم و فعال + عکس

پروفسور مجید سمیعی و داشتن مغزی سالم و فعال + عکس

راهکارهایی برای داشتن مغزی فعال + چگونه ذهنی سالم و فعال داشته باشیم + توصیه های پروفسور سمیعی جراح مغز و اعصاب مشهور و کار بلد ایرانی + بیوگرافی و عکسهای پروفسور مجید سمیعی + پروفسور سمیعی در استادیوم آزادی مشغول تماشای دربی پایتخت + سمیعی و شهرآورد تهران

پروفسور سمیعی brain

پروفسور سمیعی و داشتن مغزی سالم و فعال + عکس

داشتن یک مغز سالم و فعال برای هر کسی مهم است اما چگونه میتوانیم مغزی سالم و قوی داشته باشیم؟ پروفسور مجید سمیعی درباره داشتن یک مغز سالم و فعال توصیه هایی عنوان کرد.

پروفسور مجید سمیعی در حاشیه در مراسمی که برای تجلیل از مقام علمی وی در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی داشتن یک مغز سالم و فعال، توصیه‌هایی عنوان کرد و افزود: این سوال بسیار مهمی است که ما چطور یک مغز سالم داشته باشیم و بنده عنوان می‌کنم که افکار سالم باعث می‌شود که قدرت فراخوانی علم در مغز بیشتر شود و به زبانی عامیانه هر کس وجدان راحتی داشته باشد و در دوران جوانی کارهایی نکند که به عذاب وجدان گرفتار شود مسلما مغز او نیز کمتر آسیب می‌بیند بنابراین هر چه روح شادتر باشد قدرت بدنی انسان نیز بیشتر خواهد شد. بنابراین قوی کردن ماهیچه‌ها تاثیری در تقویت مغز ندارد بلکه در سیکلی معکوس این مغز سالم است که قدرت ماهیچه‌ها را افزایش می‌دهد.

پروفسور سمیعی و داشتن مغزی سالم و فعال + عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو