کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
خانه » گالری عکس » عکس های متفرقه » هدیه فوق العاده عجیب خانم جوان به شوهرش+عکس

هدیه فوق العاده عجیب خانم جوان به شوهرش+عکس

هدیه فوق العاده عجیب خانم جوان به شوهرش+عکس

هدیه عجیب و غریب خانم جوان برای شوهرش بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی را شگفت زده کرد. یک زن جوان در روز تولد همسرش به او یک پروتز اسکلت هدیه داد. به گزارش سماتک این خانم علاقه بسیار زیادی به تاتو دارد و به همین خاطر بدن شوهرش پر از تاتوهای رنگارنگ است.

 

این زن و شوهر جوان و عجیب و غریب از هديه عجيب در سالگرد تولدشان سخن گفتند.این خانم در سالگرد تولد همسرش ، به او یک پروتز اسکلت روی دست هدیه داده است ! همسر این خانم به تاتوهای عجیب و غریب و تغییرات وحشتناک ظاهری علاقه شدیدی دارد. به گزارش سماتک لي هاجسون ساکن کينگ استندينگ برمينگهام در سخناني گفت در بيست و يکمين سالگرد تولدش خانم استفاني با کاشت جمجمه روي مچ دستش وي را شگفت زده نموده است.

1210453762-samatak-com

همسر این مرد که میداند چه چیزی شوهرش را بیشتر خوشحال میکند ترجیح داده است هدیه وحشتناک کاشت جمجمه را به همسرش بدهد.لي هاجسون علاقه وافر به خالکوبي دارد و اکثر قسمتهاي بدنش با طرحهاي مختلف زينت داده شده است

1868502681-samatak-com

ناگفته نماند ریسک این اعمال بسیار بالا بوده و هر چند انجام چنين کارهاي خطرناکي همراه با عفونت شديد پوستي همراه است اما هاجسون فردي است که به خاطر علاقه بيش از حد به خانمش چنين کار خطرناکي را پذيرفته است.

377641631-samatak-com

هدیه فوق العاده عجیب خانم جوان به شوهرش+عکس >> بیا کافه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو