بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » ماجرای دزدی از ماشین عادل فردوسی پور

ماجرای دزدی از ماشین عادل فردوسی پور

داستان دزدی از ماشین عادل فرودسی پور – مجری برنامه ۹۰

عادل فردوسی پور

ظهر روز چهارشنبه ۲۷ خرداد عادل فردوسی‌پور به همراه دوستانش برای صرف ناهار به رستورانی در خیابان ظفر رفته بودند که سارقان وارد عمل شدند. دو ساعت بعد از بازگشت مجری برنامه ۹۰ اما او با تصویر شکسته شدن شیشه عقب خودروی خود روبرو شد. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد مدارک برنامه نود ، مدارک شخصی، دانشگاهی، دسته چک بانکی و کیف یکی از همکاران او از داخل خودرو‌اش به سرقت رفته است.

همین موضوع کافی بود تا مأموران کلانتری ۱۰۳ گاندی برای رازگشایی از این حادثه به صحنه سرقت اعزام شوند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد سارق یا سارقان با شکستن شیشه عقب خودروی وی توانسته‌اند به داخل خودرو نفوذ کنند. مأموران در نخستین فرضیه بر این باور هستند که عامل یا عاملان این سرقت از این‌که خودرو متعلق به عادل فردوسی‌پور بوده اطمینان داشته‌اند. با انتقال خودروی این مجری به پارکینگ یکی از رستوران‌های اطراف، تحقیقات برای رازگشایی از این دستبرد آغاز شد.

تحقیقات پلیسی نشان می‌داد یک کیف حاوی کتاب‌ها و مدارک دوره دکترا و یک کیف دیگر شامل مدارک شخصی و کاری و دسته چک و همان دفتر معروف برنامه نود و نوشته‌های مربوطه به سرقت رفته است. البته کیف سومی هم که مربوط به یکی از همکلاسی‌های دوره دکترای فردوسی‌پور بوده به سرقت رفته است.

مجری برنامه نود در این باره گفت که دفترچه برنامه ۹۰ از آن دفترهایی است که همیشه لازمش دارد و امیدوار است پیدا شود. یکی از مغازه‌داران این خیابان که از نزدیک شاهد ماجرا بود در رابطه با این خبر گفت:

صدایی نشنیدم اما وقتی خیابان شلوغ شد متوجه شدم خودروی مجری برنامه ۹۰ هدف دستبرد سارقان قرار گرفته است. پلیس بلافاصله وارد عمل شد. بسیاری از مغازه‌های این منطقه مجهز به دوربین مداربسته هستند و مأموران با بررسی تصاویر این دوربین‌ها قطعاً به‌زودی سارق خودروی این گزارشگر مشهور را شناسایی خواهند کرد.

با تشکیل پرونده مقدماتی، تحقیقات برای دستگیری عاملان دستبرد به خودروی مجری برنامه ۹۰ ادامه دارد

دانلود
امتیاز 3.57 ( 7 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو