حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » داستان دو خواهر دوقلوی برنامه شب دوم ماه عسل ۹۴

داستان دو خواهر دوقلوی برنامه شب دوم ماه عسل ۹۴

ماجرای خواهران دو قلوی برنامه ماه عسل ۹۴

داستان خواهران غریب در برنامه ماه عسل ۱۳۹۴

احسان علیخانی ماه عسل

قصه شب دوم ماه عسل ۹۴ با دو خواهر دوقلو شکل گرفت و قصه ی آنها از زمانی آغاز می شود كه این دوخواهر ۲ قلو به دنیا می آیند مادرشان كه یك فرزند پسر هم داشته بنا به شرایطی، یكی از این خواهران دوقلو را به خانواده ای كه بچه دار نمی شدند، می سپارد اما پس از هجده سال این دوخواهر همدیگر را پیدا می كنند. مادر اصلی و پدر و مادری كه یكی از این دوقلوها را بزرگ كرده بود در این برنامه حضور داشتند.

مهمان بعدی هم دختری بود كه خانواده ای او را از بهزیستی به فرزندی قبول كرده بودند اما او پس از متوجه شدن این موضوع، به دنبال خانواده اصلی اش گشته و آنها را درحالی یافت كه پدر و مادرش را ازدست داده بود اما خواهر و برادرانش را پیدا كرد و آنها هم در برنامه حضور داشتند.

اما نكته ی قابل توجه این بود كه این دختر سال گذشته از عوامل “ماه عسل” خواسته بود تا در پیدا كردن خانواده اش به او كمك كنند ولی گویا آنها در این امر ناتوان بودند و خود دختر پس از پیگیری های زیاد توانست خانواده اش را پیدا كند. احسان علیخانی هم با اشاره به این مطلب متذكر شد از انجا كه چند نفر از طریق برنامه ما همدیگر را پیدا كردند خیلی ها در این رابطه به ما مراجعه می كنند ولی باید عنوان كنم ما بضاعت آن را نداریم كه به همه ی این افراد كمكی كنیم..

دانلود
امتیاز 3.88 ( 8 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو