هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » داستان دو خواهر دوقلوی برنامه شب دوم ماه عسل ۹۴

پرداخت وجه درب منزل

shoparak shop

داستان دو خواهر دوقلوی برنامه شب دوم ماه عسل ۹۴

ماجرای خواهران دو قلوی برنامه ماه عسل ۹۴

داستان خواهران غریب در برنامه ماه عسل ۱۳۹۴

احسان علیخانی ماه عسل

قصه شب دوم ماه عسل ۹۴ با دو خواهر دوقلو شکل گرفت و قصه ی آنها از زمانی آغاز می شود كه این دوخواهر ۲ قلو به دنیا می آیند مادرشان كه یك فرزند پسر هم داشته بنا به شرایطی، یكی از این خواهران دوقلو را به خانواده ای كه بچه دار نمی شدند، می سپارد اما پس از هجده سال این دوخواهر همدیگر را پیدا می كنند. مادر اصلی و پدر و مادری كه یكی از این دوقلوها را بزرگ كرده بود در این برنامه حضور داشتند.

مهمان بعدی هم دختری بود كه خانواده ای او را از بهزیستی به فرزندی قبول كرده بودند اما او پس از متوجه شدن این موضوع، به دنبال خانواده اصلی اش گشته و آنها را درحالی یافت كه پدر و مادرش را ازدست داده بود اما خواهر و برادرانش را پیدا كرد و آنها هم در برنامه حضور داشتند.

اما نكته ی قابل توجه این بود كه این دختر سال گذشته از عوامل “ماه عسل” خواسته بود تا در پیدا كردن خانواده اش به او كمك كنند ولی گویا آنها در این امر ناتوان بودند و خود دختر پس از پیگیری های زیاد توانست خانواده اش را پیدا كند. احسان علیخانی هم با اشاره به این مطلب متذكر شد از انجا كه چند نفر از طریق برنامه ما همدیگر را پیدا كردند خیلی ها در این رابطه به ما مراجعه می كنند ولی باید عنوان كنم ما بضاعت آن را نداریم كه به همه ی این افراد كمكی كنیم..

دانلود
امتیاز 3.88 ( 8 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو

shoparak shop

پرداخت وجه درب منزل