افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
A
خانه » آرایش و زیبایی » ترفند و راهکار هایی برای پرپشت نشان دادن مو ها

ترفند و راهکار هایی برای پرپشت نشان دادن مو ها

سه ترفند عملی برای پرپشت نشان دادن موها

مو دختر پرپشت

راه های پرپشت به نظر رسیدن موها :

۱- استفاده از موس :

کمی موس بردارید و کف هر دو دست را به هم بمالید تا آغشته به موس شوند. در حالی که هنوز موهایتان مرطوب است و خشک نشده، نوک انگشتانتان را به کف دست‌هایتان بزنید و سپس همه جای پوست سرتان را ماساژ دهید. بعد به آرامی، دسته‌هایی باریک از موهایتان را در میان انگشتان آغشته به موس بگیرید و از ریشه به نوک برسید تا قشری نازک از موس، همه جای موهایتان را در بر بگیرد. سعی کنید از نوع گیاهی استفاده کنید.
۲- بابلیس :

موهایتان را در دسته های حدود ۳ ـ ۲ سانتی‌متر دور قسمت استوانه‌ای گرم بابلیس بپیچید و برای چند لحظه در همان وضعیت نگه دارید. انبر بابلیس را نبندید و به جای این کار، خودتان موها را در همان حالت نگه دارید تا مو آسیب نبیند . این بستگی به سلیقه شخصی‌تان دارد که موها را از نزدیکی ریشه بابلیس بزنید یا فقط در بخش پایینی.

۳- استفاده از سنجاق :

در این شیوه از حقه داغ و سرد استفاده می‌شود :

موهای داغ حالت می‌گیرند و سرما باعث می‌شود حالتشان حفظ شود. موهای خشک‌تان را کمی شانه کنید، اسپری حالت‌دهنده بزنید، به همان طریقی که بالا ذکر شد بابلیس کنید. سپس موهای گرم‌تان را دسته دسته دور انگشتان‌تان بپیچید تا به ریشه برسد و در همان جا، سنجاق بزنید. تمام موها را به همین طریق فر کنید و سنجاق بزنید و کمی صبر کنید تا موهایتان خنک شوند.

جام جم

دانلود
امتیاز 3.57 ( 7 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو