شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » جزئیات انتخابات فدراسیون فوتبال ایران + مهدی تاج رئیس جدید فدراسیون فوتبال شد!!!

جزئیات انتخابات فدراسیون فوتبال ایران + مهدی تاج رئیس جدید فدراسیون فوتبال شد!!!

فدراسیون فوتبال ایران + کفاشیان + انتخابات فدراسیون فوتبال + مهدی تاج + مصطفی آجرلو + عزیزالله محمدی + رئیس سابق هیئت مدیره سپاهان + حضور آندرانیک تیموریان به عنوان نماینده فوتبالیست ها

2

جزئیات انتخابات فدراسیون فوتبال ایران + مهدی تاج رئیس جدید فدراسیون فوتبال شد!!!

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، قرار بود مراسم انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ساعت ۹:۳۰ صبح در آکادمی ملی المپیک برگزار شود، به دلیل دیرکرد برخی حاضران با تاخیر آغاز شد.

محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال، منصور قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت، آندرانیک تیموریان نماینده بازیکنان فوتبال، علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس، بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال، محمد احمدزاده، سرمربی ملوان انزلی و علیرضا اسدی، دبیر کل فدراسیون فوتبال از افرادی بودند که از ابتدای مراسم در سالن حضور داشتند.

ضمن اینکه وزیر ورزش و جوانان هم خود را با تاخیر به این مراسم رساند.
* مسئولان برگزاری انتخابات از حضور دوربین‌های شبکه ورزش و خبرنگاران تصویری و مکتوب جلوگیری کردند و همه خبرنگاران به اتاق دیگری راهنمایی شدند. این در حالی است که قرار بود تیم تصویربرداری شبکه ورزش این مراسم را پوشش دهد.
رای‌گیری از حاضران در مجمع لحظاتی پیش آغاز شد. در این رای‌گیری ۷۲ نفر حق رای دارند و کاندیدای پیروز در انتخابات باید دو سوم آرا، معادل ۴۸ رای را به خود اختصاص دهد. محمود گودرزی نخستین فردی بود که رای خود را داخل صندوق آرا انداخت.
*هنگام رای‌گیری بازهم تصویر گیرنده اتاق خبرنگاران قطع شد!
*آندرانیک تیموریان، کاپیتان تیم ملی و نماینده بازیکنان فوتبال هم رای خود را به صندوق انداخت.
در نهایت هم مهدی تاج با ۵۰ رای و کسب اکثریت قاطع از سد مصطفی آجورلو و عزیزالله محمدی گذشت تا برای یک دوره ۴ ساله ریاست فدراسیون را برعهده بگیرد. بعد از تاج، مصطفی آجورلو با ۱۵ رای و عزیزالله محمدی ۶ رای در رده‌های بعدی این انتخابات جای گرفتند تا رئیس اسبق سازمان لیگ با کسب اکثریت آرا و بدون حرف و حدیث روی صندلی ریاست بنشیند.
جزئیات انتخابات فدراسیون فوتبال ایران + مهدی تاج رئیس جدید فدراسیون فوتبال شد!!!
دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو