برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار حوادث » ساخت فیلم سینمایی اسلندرمن توسط کمپانی سونی

ساخت فیلم سینمایی اسلندرمن توسط کمپانی سونی

اسلندر یا اسلندر من چهره ای محفوض دارد و قدی بلند با یک کت و شلوار مشکی و اندامی لاغر هیچکس تا کنون موفق به دیدن اسلندر نبوده او تا کنون ۱۰۰ میلیون قربانی را کشته دو قتل اخر مربوط به جمعی از کودکان و دو خبرنگار بوده است.

 

اسلندر من

ساخت فیلم سینمایی اسلندرمن توسط کمپانی سونی

اسلندرمن

ساخت فیلم سینمایی اسلندرمن توسط کمپانی سونی

«اسلندرمن» یکی از شخصیت‌های محبوب در فضای مجازی و اینترنت است که با چهره خاص و ترسناک خود موردتوجه بسیاری از کاربران اینترنت قرارگرفته است. این شخصیت در سال ۲۰۰۹ توسط «اریک نادسن» در یک انجمن اینترنتی خلق شد، «اسلندرمن» صورت ندارد و کت‌وشلوار سیاه‌رنگ می‌پوشد.

این چهره مجازی و تخیلی معروف، بارها سوژه بازی‌های متعددی نیز بوده و اکنون محبوبیت آن تا حدی پیش رفته است که طبق گزارش نیویورک‌تایمز، شرکت سونی پیکچرز قصد دارد یک فیلم سینمایی در ژانر وحشت براساس شخصیت «اسلندرمن» (Slender Man) بسازد.  استودیوی Screen Gems یکی از زیرمجموعه‌های سونی پیکچرز در حال ساخت فیلم سینمایی براساس همین شخصیت بوده و قرار است فیلم‌برداری این فیلم سینمایی که هنوز اطلاعاتی از فیلم‌نامه آن فاش نشده تا سال ۲۰۱۶ به پایان برسد. هنوز جزئیات دقیقی از بازیگران، کارگردان و زمان اکران این فیلم سینمایی ترسناک منتشرنشده است.

ساخت فیلم سینمایی اسلندرمن توسط کمپانی سونی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو