اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » وولورین۳ +اخرین قسمت از مجموعه فیلم های کوپانی فوکس با حضور هیو جکمن +عکس

وولورین۳ +اخرین قسمت از مجموعه فیلم های کوپانی فوکس با حضور هیو جکمن +عکس

تهیه کنندگان فیلم در کمپانی فوکس قرن بیستم قول داده بودند همزمان با شروع کار فیلم برداری، داستان آن را در اختیار رسانه های گروهی بگذارند.با آن که کلید فیلم برداری «وولورین۳» زده شده، هنوز کسی اطلاعی از خط کلی داستان قسمت تازه این مجموعه فیلم اکشن کمیک استریپی ندارد.

شروع پرسکوت وولورین (مرد گرگ نما)

 وولورین۳ +اخرین قسمت از مجموعه فیلم های کوپانی فوکس با حضور  هیو جکمن +عکس

منابع نزدیک به کمپانی می گویند مسئولان آن امیدوارند با سکوت در باره داستان فیلم، به رمز و راز ایجاد شده پیرامون این اکشن ابرقهرمانانه دامن بزنند.

این در حالی است که همزمان با آغاز تولید فیلم، هیو جکمن بازیگر نقش کاراکتر مرد گرگ نما اعلام کرد این آخرین باری است که وی در این نقش ظاهر می شود.

در داستان این مجموعه فیلم، او نقش ابرقهرمانی به نام لاگن را دارد که در هنگام خطر تبدیل به ابرقهرمانی با حال و هوای یک گرگ می شود.

تنها نکته ای که در ارتباط با داستان فیلم لو رفته، این است که در یک آینده نزدیک اتفاق می افتد و تعدادی از کاراکترهای مهم مجموعه فیلم «مردان ایکس» هم در آن حضور دارند.

وولورین۳ +اخرین قسمت از مجموعه فیلم های کوپانی فوکس با حضور  هیو جکمن +عکس

به نوشته امپایر آنلاین، جیمز منگولد امر کارگردانی «وولورین۳» را به عهده دارد. فیلم نامه فیلم را دیوید جیمز کلی نوشته است. این فیلم برای سوم ماه مارس ۲۰۱۷ به روی پرده سینماهای جهان می رود.

مجموعه فیلم «وولورین» از دل مجموعه فیلم «مردان ایکس» بیرون درآمد. کاراکتر مرد گرگ نما که شخصیت اصلی این مجموعه فیلم بود، در کنار حضور در آن در مجموعه فیلم «وولورین» هم حاضر شد.

منبع:جام جم انلاين

وولورین۳ +اخرین قسمت از مجموعه فیلم های کوپانی فوکس با حضور  هیو جکمن +عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو