قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رونمایی از طراحی جدید لباس تیم ملی فوتبال ایران + نام مقدس الله روی جوراب + عکس

رونمایی از طراحی جدید لباس تیم ملی فوتبال ایران + نام مقدس الله روی جوراب + عکس

طرح ساده پیراهن تیم ملی که از سوی برخی رسانه ها به زیر پیراهن! تشبیه شده بود از سوی فدراسیون فوتبال تعیین گردید و گلایه ای به شرکت جیووا وارد نیست. به هر صورت بعد از انتقادات صورت گرفته از طرح ساده پیراهن تیم ملی فدراسیون فوتبال بر آن شده که طرح جدیدی را برای تولید به شرکت ایتالیایی ارایه دهد.

لباس تیم ملی

نام مقدس الله روی جوراب تیم ملی فوتبال ایران + عکس

در این طراحی نماینده برند مورد نظر توضیحاتی را در مورد انتخاب طرح و کیفیت لباس تیم ملی داده است به نوعی که دراین باره به نظر می رسد باید منتظر لباس های اصلی ماند و بعد قضاوت نهایی را انجام داد.

لباس تیم ملی فوتبال

نام مقدس الله روی جوراب تیم ملی فوتبال ایران + عکس

اما این که چرا فدراسیون فوتبال در این باره زود تصمیم به برگزاری مراسم رو نمایی از لباس تیم ملی فوتبال را گرفت بر ما پوشیده است اما یک ابهام در تصاویر منتشره کمی خاطرمان را آزرد که آیا در این طراحی چه شخصی تصمیم گرفته است و چرا و به چه دلیل روی جوراب تیم ملی نام مقدس الله را درج نموده است.

البته می دانیم که پس از این گزارش به طور یقین آن هم تکذیب می شود و برند مورد نظر اصلاح را انجام خواهد داد اما حرف ما این است که نباید کمی در مورد طراحی لباس تیم ملی فوتبال دقت بیشتری انجام شود؟

جوراب تیم ملی

نام مقدس الله روی جوراب تیم ملی فوتبال ایران + عکس

آرم مقدس روی ساق پای بازیکنان جایی که بارها به زمین می خورد و لگد مال می شود مغز متفکر نمی خواست با یک نگاه ساده می توان به این موضوع پی برد. شما هم درین باره نظرات و طرح های پیشنهادی خود را در قسمت نظرات اعلام کنید تا بلکه مسئولین نیز به جای شعار دادن به اقتصاد مقاومتی عمل کرده و از طراحان داخلی استفاده کنند تا به مقدسات توهین نشود.

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو