عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » تازه های تکنولوژی » سونی سری اکسپریا C و M را از رده خارج می‌کند + اکسپریا X

پرداخت وجه درب منزل

shoparak shop

سونی سری اکسپریا C و M را از رده خارج می‌کند + اکسپریا X

گوشی‌های اکسپریا X ممکن است جایگزین اکسپریا Z نشوند، اما ظاهرا تمرکز سونی حداقل تا سال ۲۰۱۸، بر گوشی‌های سری اکسپریا X خواهد بود.

sony سونی

بخش موبایل سونی در چند سال گذشته، چندان حال و روز خوبی نداشته است. گرچه گوشی‌های رده اکسپریا Z موفقیت خوبی کسب کردند، اما این گوشی‌ها نیز توزیع کمی در سطح بین‌المللی و بخصوص ایالات متحده دارند. به همین دلیل، برخی این سوال را مطرح کردند که آینده سری Z چیست؟ اما در آغاز امسال و در کنگره بین‌المللی موبایل، سونی با معرفی گوشی‌های اکسپریا X به این سوال پاسخی محکم و روشنی داد.

البته ممکن است که این خبر، چندان هم تعجب‌برانگیز نباشد، چون گوشی‌های اکسپریا X،‌ بهترین گوشی‌هایی هستند که سونی تا به‌حال عرضه کرده است و سونی قصد دارد تحت برند X، بخش موبایل خود را بازسازی کند. به همین دلیل، سونی گوشی‌های سری اکسپریا C و M را از رده خارج کند. در نتیجه، سونی تمام استراتژی خود برای برندینگ و توسعه محصولات موبایل،‌ اینترنت اشیا و پردازش ابری خود را تحت برند X انجام می‌دهد.

این واحدسازی بخش‌های مختلف، یکی از بزرگترین استراتژی‌های تبلیغاتی سونی تاکنون است و تلاشی است برای بدست آوردن شهرت و اعتبار و مشتریان از دست رفته خود در بخش محصولات الکترونیکی.

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو

shoparak shop

پرداخت وجه درب منزل