پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار چهره ها » کیت میدلتون و دزدی بودن طرح لباس عروسی اش

کیت میدلتون و دزدی بودن طرح لباس عروسی اش

جزییات دزدیده شدن لباس عروسی کیت میدلتون + شکایت کریستین کندال استایلیست بریتانیایی از الکساندر مک کوئین طراح لباس عروسی کیت میدلتون + جزئیات جشن عروسی شاهزاده و پرنسس انگلیسی

kit1
کیت میدلتون و دزدی بودن طرح لباس عروسی اش

پیش از هر چیز اجازه بدهید بگوییم این تقصیر ما مدآنلاینی‌ها نیست که تند و تند به کیت میدلتون می‌پردازیم. بله حق با شماست، همین دیروز یک خبر درباره جواهرات او و چند روز پیش یکی دو خبر دیگر درباره حواشی مربوط به او نوشتیم، اما خب، همسر شاهزاده‌بودن، ظاهراً، توجه همواره رسانه‌ها را هم دربردارد، به‌خصوص اگر این توجه، همراه با حواشی مختلفی شود که پیرامون او شکل گرفته باشد. حالا برویم سر اصل مطلب و ماجرای تازه‌ای از کیت میدلتون.

در طول تاریخ همیشه بوده‌اند کسانی که در مراسم ازدواج‌شان لباس‌هایی پوشیده‌اند که برای همیشه در حافظه تاریخ باقی مانده است. لباس عروسی کیت میدلتون نیز یکی از آن دسته لباس‌هایی است که شاید فراموش‌کردنش غیرممکن باشد. بعد از گذشت پنج سال از عروسی کیت و ویلیام، همچنان این لباس جنجال‌برانگیز باقی مانده است. یک طراح بریتانیایی به‌تازگی ادعا کرده است که طراحان مزون الکساندر مک کویین مدل این لباس را از او ربوده‌اند. در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

در ۲۹ آوریل ۲۰۱۱ کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام در برابر میلیون‌ها نفر بیننده به یکدیگر بله گفتند. در مراسم ازدواج آنها همه چیز عالی پیش رفت، چون ماه‌ها روی کوچکترین جزئیات کار شده بود. کیت‌ میدلتون در لباس عروسی‌اش که ترکیبی از کلاسیک – مدرن بود می‌درخشید و تمامی نگاه‌ها را به خود جلب می‌کرد. طراح این لباس فوق‌العاده سارا برتون مدیر هنری مزون الکساندر مک کوئین بود.
بله! کیت باید برای گذشتن از درهای صومعه وستمینستر به یک طراح بریتانیایی اعتماد می‌کرد.
هنوز که هنوز است لباس دانتل او قلب بسیاری از زنان جهان را می‌رباید و دنباله بلند و ظاهر شاهانه‌اش باعث شده این لباس به زیباترین لباس‌عروس تاریخ بدل شود.

kit2

اما یک بار دیگر انگار قرار است که این لباس در پنجمین سالگرد ازدواج این دو جنجال برانگیز شود. در واقع یک استایلیست بریتانیایی در صدد است تا الکساندر مک کوئین را به پای میز محاکمه بکشاند.
کریستین کندال، برند مک کوئین را به استفاده از پیش طرح‌های او در ظاهر میدلتون در مراسم عروسی‌اش متهم می‌کند. او می‌گوید که طرح‌های اولیه‌اش را پنج ماه قبل از مراسم عروسی به کاخ باکینگهام فرستاده و یک نامه تشکر نیز از شاهزاده ویلیام و هری دریافت کرده است. با این وجود او را برای طراحی لباس عروس خانم انتخاب نکرده و بدون اجازه او از طرحش استفاده کرده‌اند.

محاکمه‌ای برای یک مراسم ازدواج سلطنتی
هر چقدر هم که مزون الکساندر مک کوئین ادعای کریستین کندال را مسخره بخواند، برای او مهم نیست و او از شکایتش صرف نظر نخواهد کرد و می‌خواهد این موضوع را دادگاهی کند.
سخنگوی میدلتون در گفتگو با فاینانشال اکسپرس گفته است: «ما چهار سال پیش نیز به کریستین کندال گفته‌ایم که اشتباه می‌کند و طراح لباس‌های او طرح‌های او را قبلا ندیده است.»
باید دید که آیا کندال می‌تواند ادعای خود را ثابت کند یا نه؟

کیت میدلتون و دزدی بودن طرح لباس عروسی اش

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو