به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » فیلم سینمایی دکتر استرنج + شرکت فیلم سازی مارول+عکس

فیلم سینمایی دکتر استرنج + شرکت فیلم سازی مارول+عکس

«دکتر استرنج» تازه ترین ابرقهرمان داستان های مصور است که سر از پرده بزرگ سینما درمی آورد. شرکت فیلم سازی مارول، نسخه سینمایی این داستان را تولید کرده است.
نسخه پیچی «دکتر استرنج» برای سینما
فیلم سینمایی دکتر استرنج + شرکت فیلم سازی مارول+عکس

بندیکت کامبرباخ بازیگر انگلیسی تبار محصولات مستقل سینما، در این فیلم در نقش کاراکتر اصلی ظاهر خواهد شد.

اسکات دریکسون که در کارنامه اش چند فیلم علمی تخیلی دارد، نسخه سینمایی «دکتر استرنج» را کارگردانی کرده است. او از طرفدارن داستان کمیک استریپی دکتر استرنج است.

دریکسون می گوید:« همیشه دوست داشتم نسخه سینمایی این داستان دوست داشتنی را به عنوان کارگردان جلوی دوربین ببرم. فیلم ما متفاوت از بقیه فیلم های ابرقهرمانانه خواهد بود.»

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، داستان کمیک استریپی دکتر استرنج هم مثل بقیه داستان های مصور ابرقهرمانانه، دارای کارلاکتری با یک هویت دوگانه است.

این شخصیت در حالت عادی یک انسان معمولی مثل بقیه آدم ها است. او در مواقع خطر، دارای قدرت های ویژه و غیرقابل تصور شده و در مقام یک ابرقهرمان، وارد صحنه می شود.

بازی در نقش دکتر استرنج برای کامبرباخ ۳۹ ساله هم، یک آزمون تازه و جذاب به حساب می آید. این اولین بار است که وی در یک کار اکشن و تجاری، در نقش کاراکتر اصلی ایفای نقش می کند.

وی سال قبل برای بازی در درام شرح حال گونه «بازی تقلید»، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد سال شد. تماشاگران سینما دو سال قبل هم، او را در نقش کاراکتر منفی قسمت دوم «سفرهای ستاره ای» دیدند.

«دکتر استرنج» برای چهارم نوامبر سال جاری میلادی، به روی پرده سینماهای جهان می رود. این فیلم هم قرار است تبدیل به یک مجموعه فیلم دنباله دار سینمایی شود.

فیلم سینمایی دکتر استرنج + شرکت فیلم سازی مارول+عکس

دانلود
امتیاز 5.00 ( 2 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو