قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » ۳۰ مامور تقلبی وزرات اطلاعات دستگیر شدند…

۳۰ مامور تقلبی وزرات اطلاعات دستگیر شدند…

۳۰ مامور تقلبی وزرات اطلاعات دستگیر شدند…

 

ه گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حجت الاسلام سلیمی دوشنبه در یک نشست خبری به مناسبت هفته سربازان گمنام افزود: جلوگیری از نصب تجهیزات دست دوم در نیروگاه بخار بندرعباس، آماده سازی زمینه اجرای طرح مقابله سیستمی با قاچاق کالا درهرمزگان، جلوگیری از ورود قطعات دست دوم توربین به پالایشگاه گاز سرخون و قشم ، پیشگیری از پرداخت تسهیلات میلیاردی به برخی از شرکت ها و همچنین جلوگیری از رانت بعنوان دیگر اقدامات مهم این اداره کل در سال گذشته است.
وی همچنین از کشف یک محموله کالای قاچاق شامل ۶۹کانتینر باتری از نوع سیلور کلسیم به ارزش ۲۰۰میلیارد ریال خبر داد.
به گفته مدیرکل اطلاعات هرمزگان ،با توجه به اقتصادی بودن این استان و سیاست های توسعه اقتصادی کشور در نوارساحلی خلیج فارس و سواحل مکران، با موارد زیادی از زمین خواری، قاچاق و برخورد با مدیران متخلف صورت گرفته و با شناسایی موانع سرمایه گذاری، شرایط مناسبی بوجود آمده است.
وی همچنین از شناسایی و پیگیری ضعف در واگذاری شرکت آلومینیوم المهدی و هرمزآل به بخش خصوصی به عنوان یکی از فعالیت های صورت گرفته نام برد.
مدیرکل اطلاعات استان همچنین اظهار داشت : هرمزگان با داشتن بیش از یکهزار کیلومتر مرز آبی و جزایر استراتژیک در خلیج فارس و بنادر تجاری و دو منطقه آزاد قشم و کیش و منابع عظیم گاز و نفت یکی از قطب های اقتصادی کشور است و در سایه امنیت، سرمایه گذاران می توانند به فعالیت خود بپردازند؛ هیچ سرمایه گذاری نگران نباشد زیرا اولویت ما حمایت از سرمایه گذاران داخلی و همچنین خارجی است.
وی تاکید کرد: هر چند ایجاد امنیت و حمایت از سرمایه گذاران در الویت کاری قرار دارد اما با فساد اقتصادی، سوء استفاده و رانت نیزبه شدت مقابله کرده و از حقوق ملت با تمام وجود دفاع می شود که در این راستا با پدیده شوم زمین خواری، دریاخواری و کوه خواری و همچنین قاچاق از هر نوع آن درحال مبارزه می شود.
حجت الاسلام سلیمی در ادامه با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبرمعظم انقلاب به عنوان سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل اظهار کرد: اولویت اول اقدام، مبارزه قاطع با انواع قاچاق است که این بستگی به حمایت و همکاری آحاد جامعه و همچنین مسولان مربوطه و نهادهای عمل کننده دارد.
وی ضمن تقدیراز همکاری رئیس کل دادگستری و دادستان این استان در زمینه صدور احکام لازم گفت: اداره کل اطلاعات هرمزگان به عنوان عضواصلی شورای تامین تعامل خوبی با همه اعضا به ویژه استاندار بعنوان رئیس شورا وعالی ترین مرجع تصمیم گیری در مسائل مختلف دارد.

 

۳۰ مامور تقلبی وزرات اطلاعات دستگیر شدند…

 

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو