لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » ماه عسل اصلاح طلبان به پایان خود نزدیک می شود..

ماه عسل اصلاح طلبان به پایان خود نزدیک می شود..

ماه عسل اصلاح طلبان به پایان خود نزدیک می شود..

گروه سیاسی- اوضاع چنان چرخید که حالا هم علی لارجانی و هم محمدرضا عارف به عنوان متحدان دولت انتظار دارند این دخالت اگر هم انجام می شود به سود آنان باشد.

به گزارش افکارنیوز، تیم حسن روحانی مدت ها پیش از سوی اصلاح طلبان متهم شده بود برای ریاست لاریجانی تلاش می کند. البته با قضایای پیش آمده اخیر بهتر است این حمایت اگر هم انجام می شود به صورت مخفی باشد. اصلاح طلبان که تا دیروز دولت را زیر منت سبد رای خود می دانستند حالا از علی لاریجانی و اصولگرایانی چون کاظم جلالی هم انتظار دارند به دلیل حضور در فهرست امید به ریاست محمد رضا عارف و تصمیم شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تمکین کنند.پایان ماه عسل اصلاح طلبان و دولت نزدیک است؟

خبرگزاری ایلنا ارگان رسانه ای نزدیک به اصلاح طلبان گزارش داده است که برخی از معاونان رئیس‌جمهور و تعدادی از وزرای دولت یازدهم، در چند روز گذشته، به طور گسترده و جدی، رایزنی‌هایی را برای کسب آرای لازم جهت ریاست لاریجانی بر مجلس دهم، آغاز کرده‌اند.

این خبرگزاری در ادامه نوشته است: پیروزی گسترده لیست امید در کسب کرسی‌های مجلس دهم شورای اسلامی و حمایت رئیس دولت اصلاحات و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از ریاست دکتر عارف بر مجلس دهم، این اقدام برخی از اعضای دولت تدبیر و امید را که پیروزی دولت یازدهم در انتخابات سال ۹۲ را مدیون حمایت‌های اصلاح طلبان هستند، سوال‌برانگیزتر از همیشه کرده و نشان می‌دهد که در بخشی از دولت، اراده‌ای جدی مبنی بر جلوگیری از قدرت یافتن بیشتر اصلاح طلبان در نهادهای تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی وجود دارد.

اصلاح طلبان این روزها حال کسی را دارند که حسابی از متحد دیروزش دور خورده و حالا تنها راهی که برایش باقی مانده تخریب چهره و وجهه سیاسی رقیب است احتمالاً به همین دلیل است که کاظم جلالی در آخرین نطقش در مجلس نهم گفته است: برخی هنوز نمی‌دانند برای هموار شدن مسیر عقلانیت و اعتدال در کشور چه خون‌دلها که خورده نشده و چه گام‌هایی که برداشته نشده است، آنها امروز در جاده باز تندروانه پا را بر پدال گاز گذاشته‌اند در حالیکه خود زاییده فضای جدید و نه خالق آن هستند و تنها به این حرف اکتفا می‍کنم که «در خانه اگر کس است یک حرف بس است».

به نظر می رسد همانطور که ماه عسل اصلاح طلبان و عده ای از اصولگرایان نزدیک به علی لاریجانی به پایان رسیده روزگار خوش اصلاح طلبان و دولت روحانی هم در حال اتمام است. طمع عارف برای ریاست مجلس و این نکته که چون یکبار فداکاری کرده حالا نوبت دیگران است که خود را فدای او کنند احتمالاً به عنوان سهمگین ترین اشتباه اصلاح طلبان در سال های اخیر در تاریخ ثبت خواهد شد.

 

ماه عسل اصلاح طلبان به پایان خود نزدیک می شود..

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو