كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » طلاق سالومه سیدنیا مجری من و تو از همسرش سروش

طلاق سالومه سیدنیا مجری من و تو از همسرش سروش

ماجرا و قضیه طلاق گرفتن سالومه سیدنیا مجری جنجالی شبکه من و تو از سروش تهرانی برنده سری اول آکادمی موسیقی گوگوشسالومه سیدنیا

سالومه سیدنیا مدت زیادی است که با مشکلاتی در اجرا و برنامه سازی در شبکه غیراخلاقی من و تو روبه روست و بنا بر نظر مخاطبان عملکرد مناسبی ندارد. دلیل این مدعا نظرات و بازخوردهای مخاطبان است که گاهی حتی خود وی در برنامه های مختلف بدان اشاره کرده است.

عکس سروش تهرانی همسر سابق سالومه من و تو

سروش تهرانی برنده سری اول آکادمی موسیقی گوگوش و همسر سابق سالومه سیدنیا


اما این پایان شکست و سرخوردگی برای وی نیست. سالومه سیدنیا که پس از برگزاری سری نخست برنامه “آکادمی‌ گوگوش” با برنده این مسابقه یعنی سروش تهرانی ازدواج کرده بود، چندی پیش از وی جدا شد. سروش تهرانی که از روابط خارج از عرف همسرش (سالومه سیدنیا) با دیگر مجریان و عوامل مرد شبکه به ستوه آمده بود، پس از مدت کوتاهی او را طلاق داد.

روابط سالومه سیدنیا با دیگر مردان تلویزیون “من و تو” به حدی زننده بود که واکنش و اعتراض‌های گسترده مردمی‌ را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت. به دنبال برقراری روابط خارج از عرف “سالومه سیدنیا” چه پیش از طلاق و چه بعد از آن، گویا اکنون وی “علی همدانی” یکی از مجریان مرد تلویزیون “بی‌بی‌سی فارسی” را برای خود انتخاب کرده است!

سالومه سیدنیا و علی همدانی بی بی سی

علی همدانی مجری بی بی سی پرشن

گفتنی‌است، بدنامی های این مجری شبکه انگلیسی من و تو و شکست های پی در پی وی در اجرا و برنامه‌سازی سبب شده تا وی نسبت به دیگر عوامل این شبکه، کمتر حق برنامه‌سازی و اجرا داشته باشد.

دانلود
امتیاز 3.79 ( 47 رای )

تاکنون 5 نظر ثبت شده است.

  1. ازت متنفرم هرزه ی حیوان . فقط فقط گیرم بیفتی گردنت و میشکنم روده هات جلوی سگ میاندازم جهنمی وامونده ی عرب جاهل

  2. سلام .من کاری به صورت احسان علیخانی ندارم ، تا قبل از شنیدن سخنان سالومه هم سالومه را نمی شناختم اما بعد از شنیدن آن حرفها در مورد پلاستیکی بودن صورت کنجکاو شدم که صورت سالومه را ببینم ، می خواستم به سالومه بگم زن دماغ عملی صورت فلزی جلف ، کلاغ به کلاغ می گه روت سیاه . در ضمن برنامه ات هم خیلی خیلی چرت و پرته ، ولی اعتماد به نفس خرکی ات اینو نمی گه .لااقل کمی ادب داشته باش اگه هیچی نداری ، آخه دستهای کثیفت را بردار یعنی چی ،مگه آقای احسان قتل کرده یا مال کسی را خورده که می گی دستهای کثیفت را بردار.

  3. البته دوست عزیز دیگ به دیگ میگه روت سیاه نه کلاغ به کلاغ

  4. باسلام .نمیدونم مردم درباره همه چی وهمه کس نظرمیدن اما احترام کشوراسلام وادب No

  5. خدا ازت متنفرم هرزه ی حیوان . فقط فقط گیرم بیفتی گردنت و میشکنم روده هات جلوی سگ میاندازم جهنمی وامونده ی عرب جاهل

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو