نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » فیلم بازگشت فرانکو +جانگو زندگی می کند+فیلم ساز امریکایی جان سیلز +عکس

فیلم بازگشت فرانکو +جانگو زندگی می کند+فیلم ساز امریکایی جان سیلز +عکس

قسمت تازه ای از وسترن اکشن و دلهره آور «جانگو» ساخته می شود. فیلم تازه «جانگو زندگی می کند» نام دارد و دنباله ای بر نسخه اصلی آن است.
بازگشت فرانکو نرو با «جانگو»
فیلم بازگشت فرانکو+جانگو زندگی می کند+فیلم ساز امریکایی جان سیلز +عکس

 جان سیلز فیلم ساز مستقل آمریکایی، وظیفه کارگردانی قسمت تازه این محصول کلاسیک دنیای سینما را به عهده دارد.

از اکتبر سال گذشته بحث تولید این فیلم در رسانه های گروهی مطرح شد. ولی در آن زمان، کسی این صحبت ها را جدی نگرفت و سیلز هم در باره آن، حرفی نزد.

اما حالا این فیلم ساز به صورت رسمی اعلام کرده نه تنها فیلم نامه اصیل و غیر اقتباسی «جانگو زندگی می کند» را می نویسد، بلکه کارگردانی آن را هم انجام خواهد داد.

به گفته سیلز، فرانکو نرو بازیگر اصلی نسخه سال ۱۹۶۶ در قسمت تازه هم بازی خواهد کرد. داستان فیلم، سرنوشت کاراکتر جانگو را ۵۰ سال پس از پایان داستان نسخه اصلی دنبال می کند.

به نوشته امپایر آنلاین، کاراکتر جانگو که حالا ۵۰ سال پیرتر شده، هم وظیفه نگهداری از اسب ها را به عهده دارد و هم به عنوان سیاهی لشکر، در فیلم «تعصب یک ملت» دیوید وارث گریفیث بازی می کند.

فرانکو نرو بازیگر کهنه کار سینمای ایتالیا، در فیلم «جانگوی از بند رسته» کوئنتین تارانتینو که سه سال قبل اکران عمومی شد، نقش کوتاهی بازی کرد.

شایعات حکایت از آن می کند که تارانتینو به عنوان بازیگر مهمان، نقش کوتاهی در فیلم سیلز بازی خواهد کرد. این نقش اگر چه کوتاه است، اما تاثیر زیادی در داستان فیلم دارد.

فرانکو نرو در باره سیلز می گوید:« او استاد ادبیات و متخصص برگرداندن جذاب آن ها به زبان فیلم است. «ستاره تنها»ی او یکی از بزرگ ترین وسترن های مدرن تاریخ سینماست.»

سازندگان «جانگو زندگی می کند» ماه سپتامبر را به عنوان زمان شروع فیلم برداری آن انتخاب کرده اند. لوکیشن های صحرایی کشور ایتالیا، محل های اصلی فیلم برداری این وسترن مدرن هستند.

فیلم بازگشت فرانکو +جانگو زندگی می کند+فیلم ساز امریکایی جان سیلز +عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو