تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » چگونه شخصی را عاشق خود کنیم ؟!

چگونه شخصی را عاشق خود کنیم ؟!

آموزش عاشق کردن دختر و پسر

چطور کسی را عاشق خود کنیم ؟

عشق

چگونه یک دختر یا پسر را عاشق خود کنیم ؟

روش هایی که در ادامه توضیح می دهد به شما در عاشق کردن دیگران کمک بسزایی می کنند :

آن چیزی که نیاز داری را دارم : وقتی انسان ها به دنبال معشوقه ای می گردند، ذهن ناخودآگاهشان سعی می کند کسی را پیدا کند که ویژگی های مثبت مشابهی با آنها داشته باشد؛ ویژگی هایی که خود نیز دوست دارند و در عین حال به دنبال کسی هستند که متضاد با آن ویژگی هایی باشد که در مورد خود متنفرند. مثلا اگر فردی که خود را قبول ندارد ولی بسیار باهوش است بخواهد شخصی را انتخاب کند، بدون شک کسی را انتخاب می کند که باهوش و با اعتماد به نفس باشد. اگر شخص مورد نظر تان چنین شخصیتی دارد پس نقش فردی با اعتماد به نفس را برایش بازی کنید. در نتیجه باعث می شوید وی به شدت تحت تاثیر قرار بگیرد زیرا پیامی که برایش می فرستید این است: ” من آن چیزی که نیاز داری را دارم”. به علاوه همه ی تلاش خود را بکنید که نشان دهید علایق مشترکی بین تان وجود دارد ( دروغ نگویید، بگردید و علایق مشترک را بین خودتان پیدا کنید)

توجه به معیار ها : در درون ذهن هر یک از ما لیست کامل یا معیار های اساسی وجود دارد که باید قبل از اینکه عاشق کسی شویم تیک بخورند. اگرچه تایید شدن این معیار ها در شخصی صد در صد تضمین نمی کند که حتما عاشق آن شخص شویم اما بی شک عدم وجود چنین معیار هایی نیز هرگز ما را عاشق وی نمی کند. مثلا بعضی از این معیار ها شامل این موارد است: ” نباید سیگاری باشد”، ” باید مذهبی باشد” یا غیره. باید از پیشینه ی شخص مورد نظر آگاهی داشته باشید و تلاش کنید به معیار های اساسی اش برسید در غیر این صورت قبلا از اینکه حتی شروع کنید رد خواهید شد.

آیا سخت تلاش کردن جواب می دهد ؟ : آیا با تلاش بیشتر می توان به نتیجه رسید؟ آیا با پی گیر شدن مداوم می توان کاری از پیش برد؟ چنین کار هایی وقتی جواب می دهد که شخص مورد نظر از وابستگی بیرونی رنج ببرد. وابستگی بیرونی به وابستگی به چیزی یا شخصی گفته می شود که فردی برای بدست آوردن احساسی خوب یا فرار از احساسی بد به آن مبتلا می شود. وقتی وابستگی بیرونی در فرد وجود داشته باشد احتمال اینکه شخصی وارد یک رابطه شود بیشتر است. اگر آن شخص به طور بیرونی وابسته باشد، شانس اینکه وی عاشق تان شود بی شک بیشتر می شود. به همین دلیل است که احتمال عاشق شدن کسانی که افسرده و یا سرخورده هستند بسیار زیاد می باشد.

برنامه ریز ضمیر نیمه هوشیار : می توان با تکرار مداوم ضمیر نیمه هوشیار را برنامه ریزی کرد. این موضوع به این معنا نیست که حتماً باید پنج دقیقه یک بار به معشوقه ی تان زنگ بزنید زیرا این کار ذهن خودآگاهش را اذیت می کند. همین که در معرض دید ذهن ناخودآگاه باشید و اجازه دهید شما را زیاد ببیند کافی است. اگر به ندرت حرف می زنید، اشکالی ندارد فقط سعی کنید در معرض دیدش باشید؛ این کار کمک می کند ذهن ناخودآگاهش را بهتر برنامه ریزی کنید.

برنامه ریزی بیشتر ضمیر نیمه هوشیار : اگر دوستان مشترکی داشته باشید، شانس بیشتری دارید که بتوانید آسان تر ضمیر نیمه هوشیارش را توسط منبعی معتبر برنامه ریزی کنید. هرچه آن دوست مشترک بیشتر در مورد تان سخن بگوید و از شما تعریف کند بیشتر احتمال دارد شخص مورد نظر عاشق تان شود ( برای انجام این کار شاید مجبور شوید با وی هماهنگ کنید). همانطور که این تکنیک می تواند به شما کمک کند تا شخصی را عاشق خود کنید می تواند بر علیه تان نیز مورد استفاده قرار بگیرد و بدون اینکه متوجه شوید باعث شود عاشق هر فردی شوید.

تثبیت شخصیت خود به طور مثبت : وقتی شخصی، نامتان را می شنود اولین چیزی که به ذهنش می رسد چیست؟ آیا یاد کلماتی چون “قدرتمند” و “با اعتماد به نفس” می افتد یا شما را با کلمه ی ” بازنده” می شناسد؟ تثبیت وضعیت به معنی ایجاد یک تصور خاص در ذهن دیگران می باشد؛ این تصور وقتی ایجاد می شود که نام تان بر زبان بیاید یا شخصی به شما اشاره کند.

دانلود
امتیاز 3.14 ( 7 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو