كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » عقب افتادگی یک سال اکرام دونده هزارتو+علاج مرگ+عکس

عقب افتادگی یک سال اکرام دونده هزارتو+علاج مرگ+عکس

کمپانی فاکس تاریخ اکران فیلم «دونده هزارتو: علاج مرگ» را نزدیک به یک سال عقب انداخت.
 فیلمبرداری این اثر سینمایی ۱۷ مارس امسال به دلیل تصادف بازیگر نقش اول فیلم دیلن اوبرایان متوقف شد. تاریخ جدید اکران فیلم ۱۲ ژانویه سال ۲۰۱۸ است.

%image_alt%

عقب افتادگی یک سال اکرام دونده هزارتو+علاج مرگ+عکس

کار ادامه ساخت فیلم تا بهبود کامل این بازیگر به تعویق افتاده است. فاکس جمعه تاریخ اکران فیلم را اعلام کرد اما زمان ادامه کار فیلمبرداری این اثر هنوز مشخص نیست.

«دونده هزارتو: علاج مرگ» سومین فیلم از سه‌گانه‌ای سینمایی است و پیش از این قرار بود ۱۷ فوریه سال ۲۰۱۷ اکران شود. وس بال کارگردانی این اثر را برعهده دارد. شخصیتی که اوبرایان بازیگر آن است، در این فیلم دنبال یافتن درمانی برای یک بیماری مرگبار است.

دیلن اوبرایان ۱۷ مارس در صحنه فیلمبرداری «دونده هزارتو: علاج مرگ» در بریتیش‌کلمبیا با ماشین تصادف کرد و به شدت مجروح شد.

نخستین قسمت از سه‌گانه «دونده هزارتو» سال ۲۰۱۴ به سینما آمد و تنها در سینماهای آمریکا بیش از ۱۰۰ میلیون دلار فروخت. دومین قسمت از این سه‌گانه اما به موفقیت قسمت اول آن نبود و در سینماهای آمریکا به فروشی برابر با ۸۲ میلیون دلار بسنده کرد.

کمپانی فاکس جمعه تاریخ انتشار چند فیلم دیگر از جمله «آلیتا: فرشته نبرد» را نیز منتشر کرد. «آلیتا: فرشته نبرد» ۲۰ جولای سال ۲۰۱۸ به سینما می‌آید. رزا سالازار بازیگر «دونده هزارتو» نقش اول زن فیلم «آلیتا: فرشته نبرد» به کارگردانی رابرت رودریگز را بازی می‌کند.

عقب افتادگی یک سال اکرام دونده هزارتو+علاج مرگ+عکس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو