شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » شایعه و داستان ازدواج کاوه سماک باشی با ژیلا صادقی

شایعه و داستان ازدواج کاوه سماک باشی با ژیلا صادقی

تکذیب خبر ازدواج کاوه سماک باشی با خانم ژیلا صادقی

عکس کاوه سماک باشی

کاوه سماک باشی در مورد شایعه پیش آمده در مورد ازدواجش با خانم مجری ژیلا صادقی در صفحه شخصی اش نوشت :

دوستان عزیزم؛

همچنان در سایت ها میخوانم عکس های کاوه سماک و همسرش…

همچنان کامنت میدید که به خانومتون سلام برسونید یا در کوچه و خیابان هم….

عزیزان من چهار سال پیش با همکار محترم و عزیزم،بانو ژیلا صادقی یک برنامه به نام (گل بیار؛گل ببار)رو در نقش(توجه کنید؛در نقش) زن و شوهر بازی کردیم که اجرا و بازی توامان بود.برای اینکه برنامه پر مخاطب شود کارگردان پیشنهاد داد با اسم واقعی خودمون بازی کنیم.همین.به همین شبها قسم،به خداوندی خدا از بعد از اون برنامه که سیزده شب عید پخش شد؛الان چهار ساله من این همکار محترمم رو ندیدم.اخه دیگه چجوری باید عرض کنم رفقای جان؟من تا کنون به والله ازدواج نکرده ام.مگه میشه؟مگه داریم؟اینهمه توضیح و باز هم

عکس ژیلا صادقی مجری

خانم ژیلا صادقی هم قبلا در مصاحبه ای در پاسخ به سوال “اين راست است كه شما همسر كاوه سماك باشي هستيد؟” اینگونه پاسخ داد :

اتفاقا ۶ ماهي است كه در خيابان من بايد به همسرم كاوه سماك باشي (بازيگر ريحانه و بوی خوش زندگی) سلام برسانم! ولي مي خواهم همين جا به آن خاتمه بدهم. ما فقط در سال گذشته و در برنامه گل بيار و گل بيار زوج هنري بوديم، همين. او چندين سال كوچك تر از من است و جاي برادر من است. من بايد بگويم كه اين زوج هنري را از شب عيد تا حالا هم نديده ام. اتفاقا يك بار با مادر كاوه سماك باشي صحبت مي كردم، او هم به خنده مي گفت: نمي خواهي بيايي به مادر شوهرت سر بزني؟

دانلود
امتیاز 2.00 ( 1 رای )

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو