قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » تازه های تکنولوژی » حذف لوگوی سازنده نکسوس‌های بعدی گوگل از پشت بدنه دیوایس

حذف لوگوی سازنده نکسوس‌های بعدی گوگل از پشت بدنه دیوایس

زمانی که صحبت از تلفن‌های هوشمند اندرویدی می‌شود، اگرچه پرچم‌داران فوق‌العاده زیادی در این زمینه وجود دارند، اما همواره نکسوس‌ها در صدر این دسته‌بندی قرار گرفته‌اند. از آپدیت‌های سریع و دسته اول گرفته تا رابط کاربری تمیز و کاربردی. اما نکسوس‌ها اغلب از اینکه گوشه‌ای از فعالیت‌های شرکت گوگل به حساب بیایند، به دور بوده‌اند. اما طبق اعلام مدیر عامل این کمپانی‌‌، ساندر پیچای، این قضیه از این به بعد متفاوت‌تر خواهد بود.

طبق شایعاتی که به گوش می‌رسد، مدیر عامل شرکت گوگل به کمپانی‌های سازنده نکسوس دستور داده است تا زین پس، نام برند خود را بر روی نکسوس‌هایی که تولید می‌شوند، حک نکنند. البته تا به این لحظه، این خبر از سمت گوگل تأیید نشده است. اما اگر واقعا صحت داشته باشد، دیگر شاهد برندهای تولید‌کننده سری نکسوس (مانند هواوی یا ال‌جی) در پشت بدنه دیوایس نخواهیم بود.

ساندر پیچای همچنین اعلام کرده است که گوگل، می‌خواهد تا نظارت بیشتری روی نکسوس‌ها داشته باشد و به این ترتیب، تلفن‌های هوشمند نکسوس بعدی تا حد بیشتری به طرز تفکر و تصمیمات کمپانی گوگل نزدیک بوده و تجربه‌های بهتری را برای کاربران خود به ارمغان خواهند آورد. حذف نام برندهای تولید‌کننده از پشت بدنه دستگاه، می‌تواند یکی از این دلایل باشد. به این ترتیب می‌توان انتظار داشت که نکسوس‌های بعدی، بیش از پیش مورد توجه شرکت گوگل قرار گیرند و تمرکز بیشتری صرف تولید آنها گردد.

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو