عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶
A
خانه » فرهنگ و هنر » سینما و تلویزیون » از رقص چاقو برزو ارجمند تا خاطرات جالب سوسن پرور + تصاویر

از رقص چاقو برزو ارجمند تا خاطرات جالب سوسن پرور + تصاویر

از رقص چاقو برزو ارجمند تا خاطرات جالب سوسن پرور + تصاویر

 

 

 

مسابقه «خانواده باحال» خندوانه همچنان ادامه دارد و این بار تیم سوسن پرور و برزو ارجمند در مرحله دوم مسابقات به مصاف هم رفتند.

 مسابقه «خانواده باحال» خندوانه همچنان ادامه دارد و این بار تیم سوسن پرور و برزو ارجمند در مرحله دوم مسابقات به مصاف هم رفتند.
در بخش اول خانواده ارجمند به روي صحنه آمدند و رامبد جوان به آنها گفت شما قرار است كه به ماهيگيری برويد و بايد وسايل مورد نياز را كه بر روی صفحه نمايش است، خريداري و پيدا كنيد.
آنها در ابتدا بعد از خريداری تعدادي وسايل مشغول مرتب كردن و پيدا كردن وسايل مورد نياز خود شدند كه در همين زمان شاه حسيني قبض برق را برايشان آورد و برزو ارجمند درخواست كرد سمسار بيايد تا وسايلي را بفروشند و مقداری پول به دست بياورند. اما از برزو خواستند كه بيايد و لطيفه ای تعريف كند تا موجودی حساب خود را طبق رايی كه مردم به آن می دهند، بالا ببرد.
ارجمند به جای لطيفه گفتن رو به حضار كرد و گفت من هردفعه كه خواستم شما به من پول قرض بدهيد و من هم قول می دهم رقص چاقو معروف خودم  را اجرا كنم.
در ادامه برای پرداخت بدهي از برزو ارجمند خواستند كه يك پاراگراف از كتابی كه همراه خود آورده است را بخواند تا شايد به او كمك كند. پس از آن از بهار ارجمند درباره آن قسمت خوانده شده سوالي پرسيده شد كه با پاسخ درست او به موجودي آنها اضافه شد. بعد از آن همسايه وارد شد و به هم ريختن دوباره وسايل خانه پيش آمد.
در پايان اين بخش برزو ارجمند از آمار تصادفات و رانندگي گفت و اينكه حواسمان به خودمان و رفتارمان باشد كه بتوانيم در كنار هم يك ايران باحال داشته باشيم نه تنها يك خانواده با حال.
در ادامه پس از پخش تصاوير و نظرهاي مردمي نوبت به گروه سوسن پرور رسيد. آنها به روی صحنه آمدند و سوسن پرور گفت كه به جای خواهر كوچكترش دختر دايی او به گروه اضافه شده است.
در ادامه رامبد جوان توضيح داد: خانواده باحال دچار يك سری بحرانها مي شود كه اينجا هست كه باحال بودن معنی پيدا مي كند و به علاوه اينكه بايد به مديريت مالی هم دقت داشته باشيد. در طول مسير بايد با هركسی كه وارد منزل شما می شود، خوش اخلاق باشيد و اعصابتان خرد نشود.
با شروع اين بخش و برای آن‌ها نیز همین رویدادها و فراز و نشيب ها از قبیل همسایه‌، قبض آب و برق و به هم ريختن خانه در چند مرحله توسط شاه حسيني و موارد دیگر پیش آمد که اين خانواده‌ هم با شیوه خودشان با آن‌ها برخورد کردند و همچنين در پايان فرصت خود سوسن پرور به جلوی صحنه آمد و با تعريف يك خاطره جالب از دوران دبيرستان خود توانست راي اكثريت حضار را به دست آورد و موجودی حساب گروه را بالا ببرد.
سپس در پايان اين قسمت از برنامه رامبد جوان بيان كرد: ما از آنجايي كه برنامه هايمان را ضبط مي كنيم و آنها را با فاصله پخش می كنيم در نتيجه واكنشهايمان مناسب زمانيكه اتفاقي در جهان يا كشورمان افتاده نيست، اين لحظه را داريم ضبط مي كنيم كه عرض ادب و ارادت كنيم نسبت به سربازهايي كه جان خودشان را از دست دادند، از خدا آرامش می خواهم برای روحشان و صبر براي خانوادهايشان و همچنين عزيزاني ايراني كه در فرودگاه آتاترك از بين ما رفتند، هم برايشان از خدا طلب آرامش مي كنيم . در اين روزها هم افطاری ساده را فراموش نكنيد.
شاد باشيد.

 

 

از رقص چاقو برزو ارجمند تا خاطرات جالب سوسن پرور + تصاویر

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو