سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پیشنهاد خرید ۱۰۰ میلیون یورویی باشگاه ماسی توسط یک ایرانی

Eli gasht

پیشنهاد خرید ۱۰۰ میلیون یورویی باشگاه ماسی توسط یک ایرانی

در بین کسانی که برای خرید باشگاه المپیک مارسی فرانسه درخواست دادند، نام یک ایرانی دیده می‌شود و به نظر می‌رسد بیشترین پیشنهاد را نیز ارائه کرده است.

پیشنهاد خرید ۱۰۰ میلیون یورویی باشگاه ماسی توسط یک ایرانی

مارگاریتا لویی دریفوس، مالک باشگاه  المپیک مارسی که قصد دارد این باشگاه را به فروش برساند،  عجله‌ای برای این کار ندارد. او در حال‌ حاضر دو راه دارد یا اینکه سریعا باشگاه را بفروشد و یا اینکه چند ماه برای بررسی پیشنهادات جدیدتر صبر کند.

news_615384_01118340

پیشنهادات مختلفی برای خرید باشگاه  المپیک مارسی بر روی میز هستند و به نظر می‌رسد این باشگاه تا مدتی دیگر به یکی از خریداران واگذار شود. دریفوس در شهر محل تولد خود در سوئیس و جایی دور از هواداران مارسی، خود را برای امضا کردن قرارداد فروش باشگاه آماده می‌کند.

در ابتدای سال مهدی الگلویی، یکی از نزدیکان دریفوس و بازیگر و کارگران فرانسوی، فرانسوا دو بروتوی به همراه ونسان لبرون کسانی بودند که اعلام کردند دوست دارند این باشگاه را بخرند. رقم این پیشنهاد هر کدام از آنها بین ۶۵ تا ۸۰ میلیون یورو است.

در میان پیشنهادات خرید  المپیک مارسی نام یک ایرانی نیز به چشم می خورد. این سرمایه‌گذار پیشنهاد خرید ۱۰۰ میلیون یورویی باشگاه را داده است.

پیشنهاد خرید ۱۰۰ میلیون یورویی باشگاه ماسی توسط یک ایرانی

14 + = 16

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو

Eli gasht