خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار چهره ها » دلیل خداحافظی و برگشت دوباره مسی به فوتبال

دلیل خداحافظی و برگشت دوباره مسی به فوتبال

دلیل خداحافظی و برگشت دوباره مسی به فوتبال

مهاجم تیم ملی آرژانتینی برای نخستین بار درباره خداحافظی‌اش صحبت کرد.
دلیل خداحافظی و برگشت دوباره مسی به فوتبال
  به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، لیونل مسی که شب گذشته برای اولین بار پس از خداحافظی ناگهانی‌اش از تیم ملی آرژانتین، با بازگشت‌اش برای آلبی سلسته به میدان رفته در اینبار گفت‌: «از زمانی که این موضوع را مطرح کردم با لطف مردم روبرو شدم. کسی را فریب نمی‌دهم. احساسم را بیان کردم. اشتیاقم را به خاطر اتفاقی که افتاده بود از دست داده بودم.
ضربه خیلی سختی بود و فینال دیگری از دست رفت. لطف مردم، دوستانم و ادگاردو بائوسا باعث شد تا دوباره بتوان آن شور از دست رفته را پیدا کنم و به تیم ملی باز گردم.»

مسی درباره بازی گفت‌: «دیدار خیلی سختی را پیش‌رو داشتیم. به خاطر داوری و تیم حریف نتوانستیم بازی که دوست داشتیم را ارائه دهیم. به خاطر اخراج پائولو دیبالا نتوانستیم نمایش دلخواهمان را اجرا کنیم. داور کار را برای ما سخت کرد. با این حال توانستیم پیروز میدان شویم که این از همه مهم‌تر است.»

مهاجم بارسلونا در ادامه اظهار کرد: «تیم ما در شرایط دشوار نیز می‌تواند به پیروزی دست یابد. شروع دوره جدید با پیروزی اهمیت دارد. این پیروزی مهم بود چون ما را به صدر جدول رساند و کار را برایمان راحت کرد چون با نزدیک شدن به جام جهانی صعود نیز سخت‌تر می‌شود.»

کاپیتان تیم‌ ‌ملی آرژانتین افزود: «شروع خوبی در رقابت‌های انتخابی نداشتیم و برابر اکوادور شکست خوردیم، اما توانستیم جبران کنیم و خود را به صدر جدول برسانیم. این پیروزی ما را می‌تواند در مسیر صعود قرار دهد و به هدفمان یعنی رسیدن به جام جهانی نزدیک کند.»

مسی که از مشکل همسترینگ رنج می‌برد احتمال حضورش در دیدار برابر ونزوئلا کم است. او در این باره گفت‌: «مشکل جسمانی‌ام مرا آزار می‌دهد. باید با پزشک تیم صحبت کنم، اما بازی‌های مهم زیادی پیش‌رو داریم چون تازه فصل شروع شده است. نمی‌دانم بتوانم در دیدار برابر ونزوئلا حضور داشته باشم یا نه.»

دلیل خداحافظی و برگشت دوباره مسی به فوتبال
دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو